Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Svētdien Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā zaudējumu piedzīvoja ”Riga” FC otrā komanda, kas Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā ar rezultātu 0:1 piekāpās Jūrmalas ”Spartakam”-2. Arī Dublieru čempionātā tagad paredzēta pauze.

Vakar nepatīkamu zaudēja kluba galvenie spēki, kas Virslīgas ietvaros nespēja izmantot daudzās vārtu gūšanas iespējas un ar rezultātu 0:1 piekāpās Jūrmalas ”Spartakam”. Tādā veidā pārtrūka mūsu komandas piecu spēļu uzvaru sērija.

Ja iepriekš ”Riga” FC galvenais treneris uz dublieriem spēļu prakses nolūkos sūtīja arī dažus Virslīgas futbolistus, tad tagad no galvenās komandas bija vien rezerves vārtsargi – Roberts Ozols un Vjačeslavs Kudrjavcevs. Savukārt jūrmalnieku sastāvā no Virslīgas bija Ņikita Bērenfelds, Ričards Korzāns un horvātu leģionārs Kruno Ivančičs. Vienīgos vārtus spēles 56. minūtē gan guva Ruslans Pusts, un ”Spartaks” izcīnīja minimālu panākumu ar 1:0.

Pēc šī zaudējuma lielā mērā kļuvis skaidrs, ka par medaļām Dublieru čempionātā mūsējiem būs ļoti sarežģīti cīnīties. Trīs spēles līdz čempionāta beigām ”Riga” FC-2 ierindojas piektajā vietā ar 23 punktiem, bet trešā vieta ir piecu punktu attālumā.

Sakarā ar izlašu spēlēm arī dublieriem čempionātā tagad būs ilgāks pārtraukums, un 16. oktobrī mūsējie RTU stadionā pulksten 14:00 uzsāks cīņu pret ”Liepāja/Mogo”-2.