Vitālijs Smirnovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā zaudējumu piedzīvojusi ”Riga” FC otrā komanda, kas svētdien devās uz Kurzemi un viesos ar 1:2 piekāpās ”Liepāja/Mogo”-2. Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva uzbrucējs Daniils Turkovs.

Dienu iepriekš savā starpā spēkojās abu kluba galvenie spēki, un ”Riga” FC izcīnīja īstu rakstura uzvaru, vārtus gūstot 84. un 89. minūtē. Dublieru čempionātā ”Liepāja/Mogo” ar RFS ir pārliecinoši priekšā visām pārējām komandām, bet mūsējiem vēl ir iespēja pacīnīties par trešo vietu.

No Virslīgas sastāvā uz Liepāju devās centra aizsargs Vitālijs Smirnovs, uzbrucējs Daniils Turkovs un Deivids Adijs, kuram tā bija pirmā spēle ”Riga” FC kreklā. Mihaila Koņeva vadītā komanda aizvadīja itin labu spēles pirmo puslaiku, un 34. minūtē viesus vadībā izvirzīja Turkovs – 1:0. Puslaika beigās mūsējiem bija lielas problēmas – īsā laikā nopelnītas trīs dzeltenās kartītes.

Diemžēl minimālo pārsvaru līdz puslaika beigām noturēt neizdevās, un 45. minūtē liepājnieku labā izcēlās Marks Kurtišs – 1:1. Otrajā puslaikā abas komandas reāli cīnījās par uzvaru, tomēr nedaudz spēcīgāki šoreiz bija ”Liepāja/Mogo”-2 futbolisti. 76. minūtē Ozolu pārspēja Maksims Sidorovs, un tie arī bija pēdējie vārti šajā spēlē, rīdziniekiem piedzīvojot zaudējumu ar 1:2.

Turnīra tabulā ”Riga” FC-2 ar 20 punktiem 19 spēlēs ierindojas piektajā vietā septiņu komandu konkurencē, bet sestā pozīcija ir piecu punktu attālumā. 25. septembrī RTU stadionā pulksten 14:00 dublieriem spēlē pret ”Ventspils” otro komandu.