Kristers Čudars. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Rīgā, RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā ”Riga” FC otrā komanda cīnījās neizšķirti 1:1 ar RFS-2. Rīdziniekus otrā puslaika sākumdaļā vadībā izvirzīja uzbrucējs Aleksejs Davidenkovs, bet pēc dažām minūtēm viesi spēja atspēlēties.

Virslīgas čempionātā vakar RFS atspēlējās un uzvarēja ar minimālu 2:1. Dublieriem no ”Riga” FC pirmās komandas palīgā devās Vitālijs Smirnovs, Viktors Litvinskis, Kristers Čudars, Dodo un Gaels Etoks. RFS-2 pastiprinājumi bija ļoti nopietni ar virkni spēlētāju ar lielu Virslīgas spēļu pieredzi – vārtsargs Dmitrijs Grigorjevs, aizsargs Ofosu Apija, pussargi Jevgeņijs Kazačoks, Daniils Ulimbaševs, kā arī uzbrucēji Artis Jaudzems un Roberts Uldriķis.

Mača sākumā laukumā bija vērojama līdzīga cīņa – ”Riga” FC-2 aktīvi darbojās leģionāri Gaels Etoks un Dodo, bet veiksmīgi uzreiz pieslēdzās arī gados jaunie dublieru spēlētāji. Puslaika vidusdaļā no labas pozīcijas sita Etoks, taču precīzi darbojās Grigorjevs. Nedaudz vēlāk sekoja vēl viena teicama saspēle, izmantojot īsas, asas piespēles, un noslēgumā tālajā stūrī sita Kristers Čudars, bet atkal sitienu atvairīja Grigorjevs. Arī ”RFS”-2 noorganizēja vairākus labus uzbrukumus, taču aizsardzībā savu vārtu tuvumā mūsu aizsardzība bija pārliecinoša, tādējādi pēc 45 minūtēm tablo vēstīja bezvārtu neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika sākumā ”Riga”-2 darbojās ar lielu azartu, kas beidzot atmaksājās 62. minūtē – Maksims Mokrušins vienatnē pret vārtsargu izvirzīja Alekseju Davidenkovu, un uzbrucējs izpildīja spēcīgu un precīzu sitienu vārtu tālajā apakšējā stūrī (1:0). Trīs minūtes vēlāk pieļāvām rupju kļūdu laukuma centrā, RFS-2 izveidoja pretuzbrukumu, un Marko Regža no soda laukuma robežām veica precīzu sitienu vārtu tuvajā stūrī (1:1). Atlikušajā spēles daļā ”Riga” FC-2 piederēja pārsvars, futbolisti ar lielu degsmi vēlējās izraut panākumu, taču rezultāts uz tablo vairs nemainījās, un katra no komandām ieguva pa vienam punktam – 1:1.

Dublieru čempionātā ”Riga” FC-2 nākamā spēle paredzēta tikai 16. jūnijā, kad viesos spēlēsim ar ”Jelgavu”-2.  Mača sākums pulksten 17:00.