Ņikita Juhņevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

13. punktu Latvijas Virslīgas klubu Dublieru čempionātā izcīnījusi Mihaila Koņeva un Sergeja Kožana trenētā ”Riga” FC-2, kas Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) nespēja gūt vārtus, bet ieguva vienu punktu par 0:0 neizšķirtu pret ”Jelgavu”.

Otro uzvaru pēc kārtas vakar izcīnīja ”Riga” FC galvenā komanda, kas Virslīgas čempionātā ar 1:0 pieveica ”Jelgavu”. Īpaša šī spēle bija arī tāpēc, ka pēc ilgāka pārtraukuma ar vārtu guvumu izcēlās Oļegs Laizāns, kuram psiholoģiski šis lieliskais sitiens tālajā stūrī bija ļoti svarīgs. Dublieri savukārt šodien spēlēja Jelgavā.

Pirmo reizi šosezon savā starpā komandas tikās 1. maijā RTU stadionā, kad jelgavnieki izrādījās pārāki ar minimālu rezultātu 2:1. No Virslīgas komanda uz Jelgavu devās tikai Ņikita Juhņevičs, kurš lielās konkurences dēļ vakar neiekļuva galvenās vienības pieteikumā. Savukārt ”Jelgavas” sastāvā bija centra pussargs Andrejs Kiriļins, kā arī priekšējās līnijas leģionāri Ēvalds Razulis un Klērs Hē, bet uz maiņu otrajā puslaikā devās arī Mindaugs Grigarāvičs.

Jelgavas komanda šajā spēlē ļoti vēlējās uzvarēt un veica tikai divas spēlētāju maiņas, kamēr mūsu treneri iespēju deva 17 futbolistiem. Ar disciplinētu spēli izdevās savus vārtus nosargāt neskartus, tomēr uzbrukumā pietrūka meistarības, lai gūtu uzvaras vārtus, tādējādi tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0.

Pēc šīs spēles Dublieru čempionāta turnīra tabulā nekas būtiski nemainās – ar 13 spēlēs izcīnītiem 13 punktiem ”Riga” FC dublieri ierindojas piektajā vietā.