Piektdien Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta 8. kārtas spēli aizvadīja ”Riga” FC-2 komanda, kas viesos ar rezultātu 0:5 zaudēja ”Ventspils” dublieriem. Nākamā spēlē mūsu kluba otrajai komandai paredzēta 27. jūnijā pret Jūrmalas ”Spartaks”-2 vienību.

Abu klubu galvenās komandas 21. jūnijā savā starpā tikās Skonto stadionā, un ”Riga” FC spēja revanšēties par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu un izcīnīja ļoti sarežģītu uzvaru ar rezultātu 1:0.

Dublieru čempionātā abu vienību pirmajā tikšanās reizē ”Riga” FC-2 uzvarēja ar rezultātu 1:0. Vārtus tajā spēlē guva pieredzējušais centra aizsargs Vitālijs Smirnovs. Diemžēl pēc spēles mums piešķīra tehnisko 0:3 zaudējumu, jo nebijām ievērojuši vienu no reglamenta punktiem.

Uz Ventspili no galvenās komandas sastāvā devās leģionāri Gaels Etoks un Sergejs Zaginailovs, kā arī jau pieminētais Vitālijs Smirnovs. Šoreiz bija problēmas ar sastāvu komplektāciju, un dublieriem uz rezervistu soliņa bija tikai trīs cilvēki. Arī intrigas šajā spēlē diemžēl nebija jau pēc spēles pirmā puslaika – divus vārtus iesita Kaspars Kokins, reizi precīzi sita Raens Tālbergs (0:3). Otrajā puslaikā pa vārtiem vēl guva Artjoms Solomatovs un Niks Jansons, ”Riga” FC piedzīvojot graujošu zaudējumu ar rezultātu 0:5.

Nākamā spēle dublieriem paredzēta 27. jūnijā viesos, Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā, pret Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu. Mača sākums pulksten 17:00.