Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā pirmo uzvaru izcīnījusi Mihaila Koņeva trenētā “Riga” FC – 2, kas Rīgā, 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā demonstrēja skatāmu futbolu un ar rezultātu 2:0 pieveica Jūrmalas “Spartaka” dublierus. 

Dublieru čempionāta ievadā “Riga” FC otrā komanda piedzīvoja minimālu 0:1 zaudējumu pret “Liepāju-2”, bet otrajā cīņā viesos pēdējā minūtē izlaida uzvaru pret ventspilniekiem. Trešajā mačā mūsējiem pretī stājās “Spartaka” dublieri. Vakar galveno komandu cīņā jūrmalnieki izrādījās pārāki ar 2:0, bet dublieru spēlē situācija jau izvērtās citādāka.

No galvenās komandas arī šoreiz dublieri palīgā devās pieredzējušais centra aizsargs Vitālijs Smirnovs, Antonijs Černomordijs un vārtsargs Roberts Ozols. Dublieri aizvadīja patiesi kvalitatīvu spēli gan aizsardzībā, gan uzbrukumā. Kā jau tas ir ierasts, arī cīņasspars un pašaizliedzība bija labā līmenī. 7. un 25. minūtē ar vārtu guvumiem izcēlās Maksims Frolovs, un rīdzinieki svinēja uzvaru ar 2:0.

Pēc mača savas domas izteicas Smirnovs: ”Man liekas, ka šodien labi kontrolējām bumbu, bet nedaudz pievīla momentu realizācija. 2:0 uz tablo vienalga ir, un jaunajiem futbolistiem šī spēle vērtējama tikai ar plusa zīmi. Skaidrs, ka jaunajiem vēl ir jāstrādā daudz, puiši cenšas. Treneri komandai ir labi, tāpēc turpmāk būs progress. Mans uzdevums šeit ir uzturēt formu. Ja būs iespēja, tad jābūt gatavam spēlēt pirmajā komandā.

Šis ir dublieru čempionāts, nevis mans, protams, palīdzu kā vien varu, bet jaunajiem sevi šeit ir jāpierāda. Arī pats cenšos palīdzēt, kaut ko teikt priekšā, bet, pirmkārt, jau viņi klausās treneri. Jāsaka, ka pagaidām no redzētā dublieru čempionātā vislabāk izskatījās liepājnieki. Var just, ka viņiem ir saspēlējusies komanda. Spēle pret viņiem bija laba. Principā pat nebijām sliktāki, arī mums bija momenti. Arī “Ventspilij” ir laba komanda, treneri ar viņiem daudz strādā un visu laiku ir kopā.”

Tāpat Vitālijs pastāstīja par sajūtām pēc vakardienas zaudējuma Virslīgas čempionātā. ”Skaidrs, ka vienmēr zaudēt ir sāpīgi. Uzskatu, ka tagad mums ir jākļūst niknākiem, jāpārvar šis sarežģītais brīdis un jāiet tālāk. Jāuzvar! Vēl nevajag taisīt traģēdiju, ir jāsaņemas un jāiet uz priekšu!”

Dublieru čempionāta ietvaros nākamā spēle 17. aprīlī Hanzas vidusskolas laukumā pulksten 20:00 pret “Metta/LU” otro komandu. 9. aprīlī “Riga” aizvadīs Latvijas kausa izcīņas spēli RTU stadionā pret ”Daugavpili”. Sākums pulksten 14:00.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?