Tjagu Primau. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Svētdien Rīgā, RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā ļoti pārliecinošu uzvaru ar 7:0 izcīnīja ”Riga” FC-2 komanda, kas Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta 9. kārtas spēlē sagrāva ”Valmiera Glass ViA” komandu. Pa diviem vārtiem guva Gaels Etoks un Vladislavs Čerņikovs.

Iepriekšējā kārtā ”Riga” FC otrā komanda ar 13:0 bija sagrāvusi Jūrmalas ”Spartaka” dublierus. Skaidrs, ka pret Vidzemes komandu mērķis bija turpināt uzvaru sēriju.

Dienu iepriekš Virslīgas spēlē abu komandu galveno spēku cīņā ”Riga” FC vienība izrādījās pārāka ar rezultātu 2:0. No Virslīgas sastāva RTU stadionā laukumā devās nesen piesaistītie leģionāri Tomislavs Šaričs un Tjagu Primau, kā arī Gaels Etoks, kurš pret Jūrmalas vienību guva četrus vārtus.

Jau spēles pirmajās minūtēm izcēlās brazīlietis Primau, kurš darbojās brīvi un demonstrēja patiešām baudāmu futbolu. 10. minūtē pēc Primau centrējuma bumba veiksmīgi nonāca pie Etoka, kurš no tuvas distances arī atklāja spēles rezultātu. Arī turpinājumā bija daudzas iespējas, un 26. minūtē Etoks līdzīgā stilā guva vēl vienus vārtus, palielinot ”Riga” FC-2 pārsvaru līdz 2:0. Nilam Tomam Puriņam pirmajā puslaikā darba vārtos praktiski nebija, bet arī mūsējie pārsvaru nepalielināja.

55. minūtē pirmos vārtus guva Primau, kurš soda laukumā saņēma lielisku piespēli no Šariča, tehniski apstrādāja bumbu un raidīja to vārtu tīklā (3:0). Jau puslaika pirmajā pusē visi leģionāri laukumu pameta, bet dublieriem saviem spēkiem pretinieku vārtos sasita četras bumbas – 75. minūtē no vārtu priekšas precīzi sita Tahirs Šekers, 83. minūtē individuāli spēcīgi nospēlēja Vladislavs Čerņikovs, 88. minūtē Danils Maligins prasmīgi pārvirzīja bumbu vārtos pēc piespēles no labās malas, bet punktu spēlei ar otrajiem vārtiem spēlē pielika Čerņikovs (7:0).

Nākamo spēli ”Riga” FC dublieri aizvadīs 6. jūlijā Rīgā, Hanzas vidusskolas mākslīga seguma laukumā pret ”Metta/LU”-2 vienību. Mača sākums pulksten 18:00.