Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadītas jau 16 no paredzētās 21 kārtas. ”Riga” FC otrā komanda izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, tādā veidā turpinot cīņu par labāko trijnieku un čempionāta medaļām.

Mihaila Koņeva vadītā dublieru komanda pēdējo spēli aizvadīja viesos pret ”Valmiera Glass/ViA”-2 futbolistiem. Spēle Valmierā bija viena no tām, uz kuru no Virslīgas komandas sastāva nedevās neviens futbolists, jo pēc Virslīgas spēles bija ieplānotas divas brīvdienas, ņemot vērā pēdējo nedēļu ļoti saspringto grafiku.

Mača pirmais puslaiks aizritēja diezgan līdzīgā spēlē, un līdz pirmajiem vārtiem bija jāgaida 32 minūtes, kad izcēlās komandas kapteinis Marks Udovičenko, kurš šajā sezonā pārliecinoši ir pierādījis, ka dublieru līmenī droši var būt arī viens no līderiem, neskatoties uz Virslīgas futbolistu skaistu komandā.

Bez nervozas izskaņas mūsējie šajā spēlē gan vienalga neiztika, jo minimāls pārsvars saglabājās līdz pat spēles otrā puslaika otrajai kompensācijas laika minūtei. Valmierieši metās uz priekšu, lai izcīnītu vismaz vienu punktu, taču sagaidīja 11 metru soda sitienu uz saviem vārtiem, kuru realizēja iepriekš jau pieminētais Udovičenko, nodrošinot ”Riga” FC-2 uzvaru ar rezultātu 2:0.

Komanda izcīnījusi trīs uzvaras pēc kārtas, 16 spēlēs šajā sezonā kopumā iekrājot deviņas uzvaras, trīs neizšķirtus un četrus zaudējumus. Ar 30 punktiem rīdzinieki ierindojas ceturtajā vietā, bet trešajā vietā esošajai ”Metta”-2 ir tikai par punktu vairāk. 32 punktus iekrājusi ”Ventspils”-2, bet līdere ar 35 punktiem ir RFS. 16. septembrī rīdziniekiem spēle RTU stadionā pulksten 13:00 pret Jūrmalas ”Spartaku”-2.