Viktors Litvinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā 22. spēli aizvadījusi ”Riga” FC-2, kas šovakar RTU stadiona mākslīgā seguma laukumā 92. minūtē izrāva 2:1 uzvaru pret ”Mettu/LU”. 23. oktobrī mūsējie viesosies pie RFS otrās komandas.

Vakar abu klubu galvenie spēki savā starpā tikās Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā, un tur ”Riga” FC aizvadīja pārliecinošu spēli un apliecināja savu pārākumu ar rezultātu 2:0. Dublieru cīņā līdz šim sezonā komandas divas reizi bija spēlējušas neizšķirti, bet vienā spēlē ”Riga” FC-2 uzvarēja ar 4:3.

No Virslīgas vienības dublieriem šovakar palīgā devās Viktors Litvinskis, Armands Pētersons un Daniils Turkovs. Uzbrucējs Turkovs bija tas, kurš spēles 17. minūtē atklāja spēles rezultātu – 1:0. 19 minūtes vēlāk ”Metta/LU”-2 sastāvā izlīdzinājumu panāca pieredzējušais komandas kapteinis Rūdolfs Puķītis – 1:1.

Otrajā puslaikā laukumā bija vērojama spraiga cīņa, kā rezultātā bija daudz brīdinājumu, un 90. minūtē Marks Udovičenko pat saņēma otro brīdinājumu, kā rezultātā mājinieki palika mazākumā. Jāpiemin, ka pirms tam 84. minūtē Kristers Čudars nerealizēja 11 metru soda sitienu. 92. minūtē viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus soda laukumā, pie bumbas devās Armands Pētersons, kurš ar precīzu sitienu izrāva ”Riga” FC-2 panākumu ar 2:1.

22 spēlēs ”Riga” FC-2 Dublieru čempionātā iekrājusi 26 punktus un atrodas piektajā pozīcijā septiņu komandu konkurencē. Trešā vieta ir divu punktu attālumā un čempionātā vēl atlikušas divas spēles.

Nākamo spēli ”Riga” FC-2 aizvadīs 23. oktobrī ”Arkādija” mākslīgā seguma laukumā pret pārliecinošo līdervienību RFS-2. Mača sākums pulksten 14:00.