Niks Daniels Aleksandrovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pirmdien 2019. gada sezonu noslēdza “Riga” FC dublieru komanda, kas RTU stadionā 1. līgas B čempionāta pēdējā spēlē ar rezultātu 7:0 sagrāva BFC “Daugavpils-2” vienību.

“Riga” FC sezonu noslēdza ar bronzas medaļām. Trešo vietu mūsējie nodrošinājā iepriekšējā spēlē, kad ar disciplinētu sniegumu minimāli pieveica “Ventspils” futbolistus. Plašāku galvenā trenera Sergeja Kožana komentāru par 2019. gada sezonu dublieriem variet izlasīt ŠEIT.

Pret “Daugavpils-2” komandu rīdziniekiem bija jāaizvada pārceltā spēle. No turnīra tabulas viedokļa šai spēlei nozīmes nebija, taču skaidrs, ka vēlme noslēgt sezonu ar uzvaru bija liela. Un to mūsu puiši izdarīja vairāk nekā pārliecinoši.

Tahirs Džans Šekers atklāja spēles rezultātu jau pirmajā minūtē (1:0). 17. minūtē vēl vienus vārtus guva Šekers, bet puslaika vidusdaļā graujošu rezultātu padarīja Marks Udovičenko. Atlikušajā pirmā puslaika daļā vārtu vairs nebija, un pārtraukumā mūsējie devās pie droša pārsvara.

Otrā puslaika sākumdaļā Sergejs Kožans veica divas spēlētāju maiņas. 62. un 66. minūtē pa vārtiem guva Ņikita Jankovskis un Svetoslavs Čugunovs, tādējādi izbeidzot jebkādu intrigu šajā mačā. 83. minūtē Čugunovs iesita vēlreiz, bet punktu spēlei 90. minūtē pielika Marks Smuļko (7:0), kurš trīs minūtes iepriekš nerealizēja 11 metru soda sitienu.

“Riga” FC-2 komanda 1. līgas B čempionātu noslēdza ar 24 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem. Par uzvarētāju ar 50 punktiem kļuva “Metta/Latvijas Universitāte”, tikpat punktus iekrāja arī “Liepājas” otrā komanda. Jāpiemin, ka “Riga” FC komanda sezonu noslēdza labāko gūto un zaudēto vārtu starpību (49:20, +29).