Romāns Mickevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien RTU stadionā Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta 18. kārtas spēlē ”Riga” FC ar rezultātu 6:2 sagrāva ”Liepāja/Mogo”-2 futbolistus. Rīdzinieku sastāvā divus vārtus guva Felipe Brisola, bet pa reizei izcēlās Maksims Mokrušins, Romāns Mickevičs, Viktors Kuļepovs un Vladislavs Čerņikovs.

Svētdienas vakarā abu klubu galvenie spēki Virslīgas turnīrā uzvarētāju nespēja noskaidrot un cīnījās neizšķirti 0:0, tādējādi tika pārtraukta ”Riga” FC 15 uzvarētu spēļu sērija Latvijas turnīros. No Virslīgas sastāva dublieru čempionātā pirmdien spēlēja Antonijs Černomordijs, Krišs Kārkliņš, Romāns Mickevičs un Felipe Brisola.

Jau ar spēles pirmajām minūtēm rīdzinieki ieguva izteiktu pārsvaru, un sestajā minūtē labu komandas saspēli ar precīzu sitienu noslēdza Maksims Mokrušins – 1:0. Arī turpinājumā ”Riga” FC-2 vairāk veidoja momentus, taču dažās epizodēs sava meistarība bija jārāda arī Nilam Tomam Puriņam. 32. minūtē izcila kombinācija padevās Brisolam un Mickevičam, noslēgumā Romānam pārliecinoši pārspējot pretinieku vārtsargu  – 2:0.

36. minūtē Viktors Kuļepovs izmantoja pretinieku kļūdu un no tuvas distances raidīja trešo bumbu liepājnieku vārtos (3:0). Puslaika izskaņā teicama epizode padevās Vladislavam Čerņikovam, kurš laukuma vidusdaļā pārķēra pretinieku piespēli, individuāli apspēlēja vairākus pretspēlētājus un sita bumbu vārtu tīklā (4:0).

Puslaikā pārtraukumā komandas treneris Sergejs Kožans vairākas reizes uzsvēra spēlētājiem, ka nedrīkst atslābināties, taču vienalga otrais puslaiks sanāca vājāks. 54. minūtē gan vēlreiz filigrāni saspēlējās Mickevičs un Brisola, šoreiz Felipem esot tam, kurš noslēdza uzbrukumu (5:0). 67. minūtē Deivids Drāznieks skaisti realizēja soda sitienu un vienus vārtus viesiem atguva (5:1). Trīs minūtes vēlāk vēl viena lieliska Mickeviča piespēle un Brisolas sitiens vārtos – 6:1. Izskaņā viesiem izdevās atgūt vēl vienus vārtus, taču ”Riga” FC-2 vienalga svinēja graujošu uzvaru – 6:2.

”Riga” FC-2 aizvadījusi 18 spēles un iekrājusi 36 punktus, šobrīd izvirzoties otrajā pozīcijā. Līdere ir RFS dublieru komanda ar 16 spēlēs sakrātiem 38 punktiem. ”Ventspilij” 17 spēlēs ir 35 punkti.

30. septembrī ”Riga” FC-2 RTU stadionā tiksies ar RFS otro komandu. Mača sākums 13:00.

Dublieru čempionāts, 24. septembris

Riga FC-2 – FK Liepāja/Mogo-2 6:2 (4:0)

Vārti: Mokrušins 6′ Mickevičs 32′ Kuļepovs 36′ Čerņikovs 43′ Brisola 54′ 70′ – Drāznieks 67′ Guejs 80′

Riga FC-2: Puriņš, Nemiro, Rusakovs (Šnitovs 87′), Černomordijs, Kuļepovs, Kārkliņš (Maligins 59′), Udovičenko (Maļcevs 77′), Mokrušins, Mickevičs (Judincevs 79′), Čerņikovs (Zicāns 65′), Brisola