Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas klubu Dublieru čempionātā šodien RTU mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC-2 ar 0:2 piekāpās ”Ventspils” dublieru vienībai. Abus vārtus rīdzinieki ielaida pirmā puslaika otrajā daļā.

Vakar Virslīgas turnīrā abu klubu meistarkomandas savā starpā tikās Olimpiskā centra ”Ventspils” stadionā, kur 90 minūtēs vārtus neizdevās gūt un tika fiksēts bezvārtu neizšķirts 0:0.

Dublieru čempionātā ar ventspilniekiem pirmo reizi spēlēts 19. martā, kad ”Ventspils-2” izglābās tikai pēdējā uzbrukumā, un spēle noslēdzās neizšķirti 2:2. Toreiz gan abus vārtu guvumus lielā mērā izveidoja Ēriks Punculs, kurš tagad jau uzņēmis sportisko formu, un ir stabils Virslīgas vienības futbolists. Jāatzīmē gan, ka dublieru čempionāts bija laba vieta, kur atgriezties pēc gūtās traumas.

Līdzīgi kā spēlē Liepājā arī šodien pret ventspilniekiem dublieriem nebija palīdzības no galvenās komandas. Ja iepriekšējā mačā vēl bija starpsezonu ar Virslīgas vienību aizvadījušais Kristers Čudars, tad pret ”Ventspili-2” nebija arī viņa – diskvalifikācija un arī neliels savainojums.

Jau iepriekš ”Riga” FC-2 treneri Mihails Koņevs un Sergejs Kožans teikuši, ka šobrīd gados jaunajiem futbolistiem vēl ļoti svarīgi ir, lai laukumā atrodas arī daži pieredzējušie futbolisti. Tas pēdējos mačos arī pierādās – pret ”Ventspili” vārtus ielaidām 32. un 36. minūtē, bet pašiem tā arī bumbu vārtu tīklā neizdevās dabūt, kā rezultātā piedzīvots zaudējums ar 0:2.

Nākamo spēli mūsu dublieri aizvadīs 28. maijā pulksten 14:00 Kauguru vidusskolas mākslīgā seguma laukumā pret Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu.