Romāns Mickevičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Ceturtdien Liepājā Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta 4. kārtas cīņu aizvadīja ”Riga” FC otrā komanda, kas ar minimālu 1:2 rezultātu piekāpās ”Liepāja/Mogo”-2 futbolistiem. 22. maijā dublieri savā laukumā RTU stadionā uzņems RFS otro vienību. 

“Riga” sezonas pirmajās trīs spēlēs bija iekrājusi sešus no maksimālajiem deviņiem punktiem. Būtu arī visi deviņi, taču spēlē pret ”Ventspili” pārkāpām vienu no reglamenta punktiem, kā rezultātā 1:0 uzvara tika anulēta, un rīdzinieki saņēma tehnisko zaudējumu ar 0:3.

Dienu iepriekš ”Skonto” stadionā abu klubu komandas tikās Virslīgas čempionāta ietvaros, abas arī paspēja pabūt vadībā, taču noslēgumā tika fiksēts neizšķirts 2:2. No Virslīgas sastāvā uz Liepāju ceturtdien devās Viktors Litvinskis, Vitālijs Smirnovs, Romāns Mickevičs, Kristers Čudars un Gaels Etoks.

Tieši Gaels bija tas, kurš atklāja spēles rezultātu, ar precīzu sitienu izceļoties jau spēles piektajā minūtē – 1:0. Līdz puslaika beigām minimālo pārsvaru gan noturēt neizdevās, jo 31. minūtē Nilu Tomu Puriņu pārspēja Devids Dobrecovs (1:1). Ar šādu rezultātu arī noslēdzās spēles pirmās 45 minūtes.

Liepājniekiem rezervē bija tikai četri futbolisti, kamēr viesiem par vienu vairāk, tāpēc šoreiz nebija tik daudz spēlētāju maiņu kā bija ierasts iepriekšējās cīņās. ”Liepāja/Mogo” uzvaras vārtu guvumu 55. minūtē guva Maksims Sidorovs (1:2). ”Riga” FC-2 bija vēl pietiekami daudz laika, lai ne tikai atspēlētos, taču vairs gūt vārtus mūsējie tā arī nespēja, šoreiz atzīstot pretinieku komandas pārākumu (1:2).

Dublieru čempionātā ”Riga” FC-2 nākamo spēli aizvadīs 22. maijā, kad RTU stadionā pulksten 14:00 uzsāks spēli pret RFS dublieriem. Ieeja uz dublieru spēlēm ir bez maksas.

Dublieru čempionāts, 18. maijs

Liepāja/Mogo-2 – Riga FC-2 2:1 (1:1)

Vārti: Dobrecovs 31′ Sidorovs 55′ – Etoks 5′

Riga FC-2: Puriņš, Litvinskis, Smirnovs, Kondratjuks, Pelcis, Mickevičs, Čudars (Mokrušins 58′), Udovičenko, Čebotarjovs (Zicāns 81′), Etoks (Maligins 75′), Davidenkovs (Šekers 64′)

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?