”Riga” FC-2 galvenais treneris Mihails Koņevs. Foto: Jeļizaveta Iļjina (Riga FC)

Arī ”Riga” FC dublieriem atsācies čempionāts, un šodien ”Arkādijas” sporta bāzē mūsējie ar 0:5 piekāpās ”RFS” otrajai komandai, kurā spēlēja vairāki futbolisti ar Virslīgas pieredzi. 23. jūnijā mūsu dublieri dosies uz ”Jelgavu”.

Vakar Virslīgas komandu cīņā ”Riga” FC aizvadīja pārliecinošu spēli, lieliski izmantoja vārtu gūšanas momentus un izcīnīja uzvaru Rīgas derbijā ar graujošu rezultātu 3:0. Dublieru čempionātā pirmajā komandu tikšanās reizē šosezon RTU stadionā RFS futbolisti sagādāja mūsējiem zaudējumu ar rezultātu 0:2.

”Riga” FC-2 šodien iztika bez spēlētājiem no Virslīgas sastāvā, kamēr RFS rindās bija vairāki futbolisti ar Latvijas spēcīgākā čempionāta pieredzi – Georgi Diakvnišvili, Jānis Grīnbergs, Vladislavs Sorokins, Luka Peričs, Kristaps Liepa, Daniils Hvoiņickis un Marko Regža. Diemžēl arī laukumā izpaudās RFS futbolistu meistarības pārākums.

Mača sākumā izdevās noturēt savus vārtus neskartus, tomēr 20. minūtē pretinieku leģionārs Peričs atklāja spēles rezultātu (0:1). Līdz puslaika beigām pa vārtiem vēl guva Diakvnišvili un Regža, pēc 45 minūtēm RFS iegūstot 3:0 pārsvaru. Otrajā spēles daļā vēlreiz izcēlās Regža, iesita arī uz maiņu iznākušais Hvoiņickis, un ”Riga” dublieri piedzīvoja smagu zaudējumu ar 0:5.

Ar 12 spēlēs izcīnītiem 12 punktiem Dublieru čempionātā ”Riga” komanda ierindojas piektajā vietā astoņu komandu konkurencē. 23. jūnijā Olaines pilsētas stadionā dublieri pulksten 13:00 uzsāks cīņu pret ”Jelgavas” otro komandu.