Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionātā pirmo spēli aizvadījusi ”Riga FC” otrā komanda, kas Rīgā, 49. vidusskolas mākslīgā seguma laukumā ar minimālu 0:1 piekāpās ”Liepājai-2”. 19. martā rīdziniekiem spēle viesos pret ”Ventspils” dublieriem.

Vakar spēli aizvadīja ”Riga” galvenā komanda, kas viesos Liepājas rezerves laukumā ar 1:0 pieveica ”Liepāju”. Vienīgos vārtus guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs. Šodien Rīgā savstarpējā spēlē tikās abu klubu dublieru vienības.

No Virslīgas sastāva dublieriem šodien palīdzēja Bogdans Vaščuks, Vitālijs Smirnovs, Ēriks Punculs, Antonijs Černomordijs, Kristers Čudars un vārtsargs Roberts Ozols. No šī sešinieka vakar laukumā izgāja tikai Vaščuks, kurš cīņā iesaistījās otrajā puslaikā.

Dublieru komandu spēlē arī vairāk tika domāts par aizsardzību, un visu izšķīra vieni vārti – 56. minūtē liepājniekiem uzvaras vārtu guva Deivids Drāznieks.

Mihails Koņevs, dublieru galvenais treneris: ”Spēle principā bija līdzīga kā vakar, kad tikās galvenās komandas. Ļoti augsta spēlētāju koncentrēšanās, kompaktums laukumā, bet ”Liepāja” kādās epizodēs bija labāka, ņemot vērā, ka gluži vienkārši ir labāk saspēlējusies. Mums tomēr bija gan pavisam jauni spēlētāji, 2000. gadā dzimušie, gan pieredzējušie futbolisti no pirmās komandas.

Bet vienalga pirmajā puslaikā bija labas iespējas, bet otrajā diemžēl ielaidām. Pašiem bija momenti, nevar teikt, ka superiespējas, bet pusmomenti bija. ”Liepāja” savu momentu realizēja, mēs – nē. Spēle parādīja, ka arī galvenās komandas futbolistiem ir vajadzīga spēļu prakse. Arī viņi ieraudzīja, ka te nemaz tik viegli nav. Uzreiz pateicu, ka nedrīkst vienkārši tāpat spēlēt, laukumā arī dublieru čempionātā ir jāatdod visi spēki. Žēl, ka zaudējām, bet jāsaka, ka gados jaunie futbolisti labi sevi parādīja. ”Liepāja” noteikti ir viena no spēcīgākajām komandām dublieru čempionātā. Spēle bija laba. Ja vairāk būs šādu spēļu, tad visi būs ieguvēji.”

19. martā dublieri pulksten 16:00 uzsāks spēli viesos pret ”Ventspils” dublieriem.