Mihails Koņevs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas dublieru čempionātā pavisam maz līdz pirmajai uzvarai pietrūka “Riga” FC komandai, kas ielaida otrā puslaika kompensācijas laika ceturtajā minūtē un viesos spēlēja 2:2 ar ”Ventspils” dublieriem. Pa vārtiem guva Ēriks Punculs un Vitālijs Smirnovs.

Vakar Rīgas un Ventspils komandas savā starpā tikās Virslīgas turnīrā, bet ar gūtiem vārtiem līdzjutējus neiepriecināja, cīnoties neizšķirti 0:0. Dublieriem šodien palīdzēt no galvenās komandas sastāva devās vārtsargs Roberts Ozols, aizsargi Vitālijs Smirnovs, Ņikita Juhņevičs un Oļegs Timofejevs, kā arī uzbrucējs Ēriks Punculs.

Dublieri demonstrēja rezultatīvāku futbolu, un jau devītajā minūtē izcēlās Punculs. Puslaika gaitā pretinieku leģionārs Adeleke Akinjemi rezultātu izlīdzināja. 82. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Smirnovs un šķita jau, ka pirmā uzvara ir pavisam tuvu, bet kompensācijas laika ceturtajā minūtē Kirils Frolovs vienu punktu izrāva ”Ventspilij” – 2:2. Jāpiemin, ka sezonas pirmajā mačā rīdzinieki ar 0:1 zaudēja ”Liepājai”.

Mihails Koņevs, dublieru komandas galvenais treneris: ”Uzskatu, ka rezultāts atbilstošs spēles gaitai, jo spēle bija līdzīga, katra komanda kādos momentos bija labāka. Sāpīgākais šajā visā ir tas, ka ielaidām otros vārtus desmit sekundes pirms beigām. Bija centrējums soda laukumā, tur izveidojās burzma, nenosedzām spēlētāju, kurš vienkārši iebakstīja bumbu vārtos.

Mums Punculs guva pirmos vārtus patiešām skaisti, pa malu apspēlēja pretinieku un iesita tālajā stūrī. Un principā arī 11 metru soda sitienu sarūpēja. Labi tiešām nospēlēja, viens pret viens daudz spēlēja. Var redzēt, ka viņš uzņem formu, kas ir svarīgi arī galvenajai komandai. Ļoti svarīgi, ka ir mums dublieru sastāvā balanss starp pieredzi un jaunību, jo vieniem jaunajiem futbolistiem būs grūti – lielākā daļa tomēr ir 2000. gadā dzimuši puiši. Tagad ieguvēji ir gan vieni, gan otri.”

3. aprīlī mūsu dublieri Rīgā spēlēs pret Jūrmalas ”Spartaka” otro komandu. Mača sākums pulksten 13:00.