Deniss Rakels. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC sastāvā atgriežas viens no meistarīgākajiem Latvijas futbolistiem Deniss Rakels! Karjeras laikā 26 gadus vecais futbolists bombardējis Polijas Ekstralīgā, izcēlies Anglijas “Championship” līgā “Reading” sastāvā un bijis viens no līderiem Kipras augstākās līgas klubā “Pafos”.

Rakels “Riga” FC sastāvam pirmo reizi pievienojās 2018. gada vasarā un kļuva par vienu no galvenajiem iemesliem, kāpēc “Riga” FC spējā iegūt gan Latvijas futbola Virslīgas zeltu, gan Latvijas kausa trofeju. Virslīgā Deniss nospēlēja 12 spēles, guva divus vārtus un atdeva piecas rezultatīvas piespēles. Trīs Latvijas kausa mačos Denisam vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Pēc sezonas Latvijā Deniss nedaudz atpūtās un devās uz Kipras augstākās līgas klubu “Pafos” FC. Kiprā Deniss ļoti ātri pierādīja, ka spēj būt viens no komandas līderiem. Rakels laukumā devās 17 spēlēs, 16 sāka pamatsastāvā un guva vienus vārtus. Pēc Kipras sezonas noslēguma “Riga” FC izdevies panākt vienošanos, lai Rakels uz īres līguma tiesībām atgrieztos čempionu sastāvā.

Jēkabpilī dzimušais futbolists profesionāla futbolista karjeru uzsāka ”Liepājas Metalurga” sastāvā. Jau 2009. gadā Deniss Kurzemes komandas sastāvā desmit spēles uzsāka pamatsastāvā un guva deviņus vārtus, kļūstot arī par Latvijas čempionu. 2010. gadā Denisam Liepājas vienības sastāvā spilgta sezona, 26 spēles un 18 vārtu guvumi, neapšaubāmi esot vienam no labākajiem spēlētājiem Latvijas čempionātā.

18 gadu vecumā par Denisu bija liela interese no ārzemju klubiem, un 2011. gadā Rakels kļuva par Polijas Ekstraklases ”Zaglebie Lubin” spēlētāju, bet turpinājumā Rakels divas sezonas pavadījā pēc spēka otrās līgas vienībā ”GKS Katowice”. 47 spēlēs Polijas vienībā Latvijas futbolists guva 16 vārtus, tāpēc bija loģiska uzbrucēja atgriešanās Polijas augstākajā līgā.

2013./2014. gada sezonā Rakels spēlēja ”Zaglebie Lubin” un Krakovas ”Cravovia” komandās, taču tā nebija labākā sezona Rakelam. Jau nākamajā gadā Deniss spēra plašu soli uz priekšu – Cracovia sastāvā 31 spēle pamatstāvā un 11 vārti. 2015./2016. gada sezonā Rakels spēlēja vēl labāk un 20 spēlēs guva 15 vārtus Polijas Ekstraklasē, tādēļ saprotams bija vēl viens pakāpiens uz augšu karjerā – Rakels kļuva par Anglijas pēc spēka otrās līgas komandas ”Reading” futbolistu. Denisam pirmajā sezonā 12 spēles un trīs vārti.

Diemžēl 2016./2017. gada sezonu Denisam izjauca savainojums, un nākamajā gadā Deniss atgriezās Polijā un kļuva par Poznaņas ”Lech” futbolistu. Poznaņā Deniss nospēlēja 11 spēles, bet vēl 12 mači Rakelam zināmajā Krakovas vienības sastāvā. Pēc tam Rakels pārtrauca sadarbību ar Krakovas vienību un bija jauna kluba meklējumos. Deniss savā karjerā 27 spēles aizvadījis arī Latvijas valstsvienības sastāvā, kuras labā guvis vienus vārtus.

Deniss kļūst par pirmo uzbrucēju, kurš pievienojas “Riga” FC šajā vasarā! Daudz skaļu jaunumu priekšējā līnijā vēl tikai priekšā! Karsta informācija sekos! Sekojiet līdzi “Riga” FC mājaslapai un sociālajiem tīkliem!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?