Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šajā nedēļā ”Riga” FC saņēma ziņu no Sjerraleones, proti, mūsu komandas futbolists Džordžs Deivīss izsaukts uz šīs valsts futbola izlasi gaidāmajai spēlei Āfrikas Nāciju kausa kvalifikācijā. 

Sjerraleones futbola izlase Āfrikas Nāciju kausa kvalifikāciju aizvada F grupā kopā ar Ganu, Keniju un Etiopiju. Turnīra formāts paredz, ka katras grupas divas spēcīgākās komandas kvalificējas Āfrijas Nāciju kausa finālturnīram, kurā spēlēs tikai 24 spēcīgākās komandas. Finālturnīrs 2019. gadā no 7. līdz 30. jūnijam risināsies Kamerunā.

Kvalifikācijas turnīru Sjerraleone uzsāka jau jūnijā, kad Frītaunā ar minimālu 2:1 pieveica Kenijas futbola izlasi. Deivīss tajā spēlē nepiedalījās, bet tagad komandas galvenais treneris Džons Keisters ir novērtējis Džordža lielisku sniegumu pēdējos mēnešos un uzaicinājis mūsu futbolistu uz valstsvienību.

1996. gadā dzimušais Deivīss Sjerraleones izlasē pirmo reizi spēlēja 2014. gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Džordžs 2013. gada 8. jūnijā valstsvienībā debitēja 16 gadu, sešu mēnešu un 23 dienu vecumā. Sjerraleone tajā spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 ar Tunisijas futbolistiem. Kopš 2017. gada Džordžs uz Sjerraleones izlasi vairs netika saukts, bet šajā sezonā tieši ”Riga” FC komandā atguvies pārliecību un demonstrē iespaidīgu sniegumu, kuru novērtējuši arī Sjerraleones valstsvienības treneri.

Nākamā spēle Āfrikas Nāciju kausa kvalifikācijā Sjerraleones futbola izlasei ir 7. septembrī viesos pret Etiopijas futbolistiem! Pats Džordžs ir ļoti priecīgs, ka izdevies atgriezties savas valsts izlasē, tāpēc novēlēsim futbolistam veiksmi!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?