Šodien trešo uzvaru Latvijas futbola Virslīgā izcīnīja Riga FC, kas viesos minimāli ar 1:0 pieveica BFC Daugavpili! Vienīgos vārtus guva uzbrucējs Darko Lemajičs! 14. aprīlī RTU stadionā uzņemsim Ventspili!

“Riga” FC Latvijas futbola Virslīgā startēja ar divām uzvarām viesos (1:0 pret “Jelgavu” un 2:1 pret “Metta/LU”), bet pēc izlašu pārtraukuma atgriezāmies ar sezonas vājāko sniegumu un piekāpāmies “Valmiera Glass ViA” futbolistiem, atzīstot pretinieku pārākumu ar minimālu 0:1.

Pret “Daugavpili” spēli iesākām apņēmīgi, aktīvi meklējām brīvās zonas uzbrukumā un jau ievadā veidojās pāris potenciāli labi momenti. 16. minūtē pretinieku vārtsargs pēc centrējuma soda laukumā nespēja tvert bumbu, tā nonāca pie mūsu uzbrucēja Darko Lemajiča, un viņš ar vienu pieskārienu raidīja bumbu zem vārtu pārliktņa (1:0).

Drīz vien rīdziniekiem padevās lieliska saspēle – no sākuma no labas pozīcijas bumbu vārtos neraidīja Minori Sato, taču iespēja mirkli vēlāk radās Lemajičam, kura sitiens gan tika bloķēts. Arī “Daugavpils” brīžiem demonstrēja kvalitatīvu futbolu, un bez darba nebija arī “Riga” FC vārtsargs Maksims Uvarenko, kurš ar visām situācijām gan tika galā. Pēc 45 minūtēm rīdziniekiem bija minimāls 1:0 pārsvars.

Otrā puslaika sākumā ļoti tuvu vārtu guvumam bija Artūrs Karašausks, kurš no soda laukuma robežām labi novērtēja situāciju, cēla bumbu pāri vārtsargam, tas izdevās, tomēr bumba pārlidoja arī pāri vārtu pārliktnim. Pēc stūra sitiena lieliska iespēja vēlāk bija Antonijam Černomordijam – sitiens pāri vārtiem. Mājiniekiem bija pāris potenciāli labas situācijas, kas gan nepārvērtās labos sitienos. Mača noslēdzošajā daļā pēc Lemajiča sitiena ar galvu pretiniekus glāba vārtsargs Danilo Kučers. Izskaņā minimālo pārsvaru noturējām un uzvarējām ar 1:0.

“Riga” FC izlaidīs nākamo spēļu kārtu, bet 14. aprīlī RTU stadionā uzņems “Ventspils” futbolistus.