Štefans Paničs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Rīgā, Daugavas stadionā, ”Riga” FC Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros spēkosies ar citu Latvijas futbola Virslīgas vienību ”Metta/LU”. Mača sākums paredzēts pulksten 19:00. Tiešraidē spēle būs vērojama Sportacentrs.com TV.

Latvijas kausa izcīņu šogad uzsākām ar astotdaļfināla barjeru un izcīnījām 2:0 uzvaru pret 1. līgas komandu ”Super Nova”. Ceturtdaļfinālā rīdziniekiem pretī stājās Jūrmalas ”Spartaks”. Demonstrējām labu spēli uzbrukumā, izveidojām daudz vārtu gūšanas momentus un svinējām panākumu ar 3:1. ”Metta/LU” astotdaļfinālā ar 2:1 pieveica ”Jelgavu”, savukārt ceturtdaļfinālā studenti tikai pēcspēles sitienu sērijā tika galā ar vienu no 1. līgas spēcīgākajām komandām ”Daugavpils/Progress”.

”Metta/LU” aizvada labu sezonas nogriezni. Andra Riherta trenētajai komandai ir izdevies uzvarēt trīs no pēdējām četrām spēlēm Latvijas futbola Virslīgā, kā rezultātā rīdzinieki pietuvojušies labāko sešiniekam un ”Jelgavas komandai. Trīs uzvaru sērijā ”Metta/LU” pieveica ”Liepāju/Mogo” (1:0), ”Valmiera Glass/ViA” (2:1) un ”Jelgavu” (3:0). Pēdējā spēlē ”Metta/LU” ar 0:2 gan piekāpās ”Ventspilij”.

”Riga” FC šosezon pret ”Metta/LU” aizvadījusi trīs spēles. Visās trīs spēlēs izcīnītas uzvaras, attiecīgi 1:0, 1:0 un 2:0. Nevar teikt, ka kāda no trim spēlēm būtu bijusi vienkārša. Drošākā uzvara bija pēdējā tikšanās reizē, kad pirmajā puslaikā guvām divus vārtus, bet otrajā jau kontrolējām notikumus laukumā un ar 2:0 spēle arī noslēdzās. ”Metta/LU” vienmēr ir bijusi nepiekāpīga, azartiska un uzvarēt griboša komanda, tāpēc nekādas pretinieka nenovērtēšanas nedrīkst būt.

Pēc sestdienas spēles pret Jūrmalas ”Spartaku” nākamajā dienā Skonto hallē komandai bija atjaunošanās treniņš, bet pirmdien un otrdien aktīvi strādājam Skonto stadiona dabīgā seguma laukumā. Latvijas turnīros kopumā esam uzvarējuši jau 14 spēles pēc kārtas, un, protams, ka noskaņojums komandā ir pozitīvs, bet pats galvenais visi viens otru atbalsta un vēlas turpināt panākumu sēriju.

Rīt spēles sākums Daugavas stadionā Rīgā pulksten 19:00. Tiešraidē spēli varēsiet vērot portālā Sportacentrs.com un Sportacentrs.com TV kanālā, bet mēs visus, kuriem ir tāda iespēja, aicinām atbalstīt ”Riga” FC klātienē! Futbolisti izdarīs visu, lai izdotos iepriecināt  Jūs ar skaistu futbolu un iekļūšanu kausa finālā.