Ivans Lukjanovs. Foto: LFF

Latvijas nacionālās izlases galvenais treneris Miksu Pātelainens nosaucis sastāvu UEFA Nāciju līgas spēlēm oktobrī, un sastāvā iekļauti arī četri ”Riga” FC spēlētāji, Antonam Kurakinam izlasē atgriežoties pēc ilgāka pārtraukuma. 

Latvijas futbola izlase pirmdien sāks gatavošanos UEFA Nāciju līgas mājas spēlēm pret Kazahstānu (13. oktobrī) un Gruziju (16. oktobrī).

Pātelainens kandidātu sarakstā iekļāvis četrus ”Riga” FC spēlētājus – Vladislavu Gabovu, Antonu Kurakinu, Ivanu Lukjanovu un Denisu Rakelu.

Gabovs no mūsējiem ir ar lielāko izlases pieredzi un nacionālo izlasi pārstāvējis 31 spēlē. Rakelam ir 23 spēles, Lukjanovs nospēlējis par četrām spēlēm mazāk, bet Kurakins izlasē laukumā devies astoņos mačos.

U21 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Nīderlandi un Andoru izsaukti divi ”Riga” FC spēlētāji – Antonijs Černomordijs un Krišs Kārkliņš. Viņi kopā ar Latvijas U21 izlasi būs no 8. līdz 17. oktobrim.

Savukārt Sjerraleones izlasei pievienosies ”Riga” FC kreisās malas spēlētājs Džordžs Deivīss. Sjerraleonei Āfrikas Nāciju kausā 11. oktobrī un 14. oktobrī paredzētas spēles pret Ganu. Bez Ganas Sjerraleones grupā vēl ir arī Kenija un Etiopija. Interesanti, ka turnīra ievadā visas četras komandas iekrājušas vienu uzvaru un vienu zaudējumu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?