Artūrs Karašausks. Foto: Alex Puskins

Pēc 2. kārtas Latvijas futbola Virslīgā ir pārtraukums, kurā septiņi “Riga” FC futbolisti devušies pārstāvēt Latvijas nacionālo izlasi, kamēr pārējā komanda šobrīd aizvada treniņnometni Kipras pilsētā Pafā. 

Latvijas nacionālā izlase uzsākusi gatavošanos Eiropas čempionāta kvalifikācijas cikla sākumam. Slavišas Stojanoviča vadītā valstsvienība martā aizvadīs divas spēles – ceturtdien komanda aizvadīs spēli viesos pret Ziemeļmaķedoniju, bet svētdien mūsējie cīnīsies viesos ar Poliju. Vēl Latvijas grupā ir arī Austrija, Slovēnija un Izraēla.

No “Riga” FC komandas nacionālajā izlasē pārstāvēti septiņi futbolisti – aizsargi Vladislavs Gabovs, Antonijs Černomordijs un Antons Kurakins, kā arī pussargi Artūrs Karašausks, Ritvars Rugins, Aleksejs Višņakovs un Oļegs Laizāns.

Valstsvienības sastāvā otrais pieredzējušākais aiz vārtsarga Andra Vaņina (97 spēles) ir Višņakovs, kuram izlasē ir 81 spēle un astoņi vārtu guvumi. Laizānam izlasē ir 47 spēles, Gabovs piedalījies 39 mačos un 30 spēļu robežu jau sasniedzis arī Rugins. Karašauskam izlasē ir 21 spēle un vieni vārti, līdz desmit spēlēm nedaudz pietrūkst Kurakinam (8), bet debiju vēl piedzīvojis nav Černomordijs.

U21 izlases sastāvā iekļauts “Riga” FC vārtsargs Nils Toms Puriņš, kurš piedalīsies pārbaudes turnīrā Turcijā. “Antalya Cup” turnīrā Latvijas pretinieces būs Kazahstānas, Maķedonijas un Ukrainas izlases. Pārbaudes turnīrs notiks no 22. marta līdz 26. martam.

Tikmēr “Riga” FC pārējā komanda kopš sestdienas atrodas Kipras pilsētā Pafā, kur aizvadīs desmit dienu treniņnometni. Jau pirmajās dienās sākušies smagi treniņi, lai uzlabotu komandas futbolistu fizisko sagatavotību un uzlabotu sniegumu pirms Latvijas futbola Virslīgas turpinājuma.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?