Kristers Čudars. Foto: Riga FC

Latvijas Futbola federācija (LFF) nosūtījusi uzaicinājumu diviem ”Riga” FC futbolistiem Kristeram Čudaram un Danielam Pelcis marta vidusdaļā pievienoties Latvijas U19 izlasei, kas piedalīsies UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas Elites raundā.

2017. gada novembrī U19 izlase parūpējās par lielu panākumu, iekļūstot UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Elites kārtā, kas Latvijai izdevās pirmo reizi kopš 2008. gada. Latvijas U19 izlase ar 4:0 pārspēja Sanmarīno, cīnījās neizšķirti 0:0 ar spēcīgo Horvātiju, bet ar minimālu 1:2 piekāpās Dānijai, ar ko pietika, lai izcīnītu otro vietu grupā.

Čudars arī šajā starpsezonā trenējas ar ”Riga” FC galveno komandu, aizvadot treniņnometni gan Apvienotajos Arābu Emirātus, gan Kiprā, kur komanda trenēsies līdz pat 4. martam. Kristers devās laukumā vairākās FNL kausa izcīņas spēlēs un saņēmis atzinīgus vārdus no komandas treneriem. Aleksandars Vlaho atzīmējis, ka Kristeram ir dotumi, lai izaugtu par labu futbolistu, bet šobrīd viss ir atkarīgs tikai no paša ieguldītā darba.

Pelcis pirms 2017. gada sezonas daļu sagatavošanās procesa trenējās kopā ar ”Riga” FC galveno komandu, taču vēl nopietnāk iesaistīties cīņā par vietu sastāvā patraucēja savainojums. Pagājušajā sezonā Pelcis bija stabila dublieru komandas vērtība. Karjeras laikā Daniels ir pārstāvējis vairākas Latvijas jaunatnes izlases.

U19 izlasei Kristeram un Danielam jāpievienojas 12. martā, bet Eiropas čempionāta kvalifikācijas Elites raunds startēs 21. martā. Latvija nonākusi B grupā kopā ar Angliju, Ungāriju un Maķedoniju. 21. martā Latvija spēlēs pret Maķedoniju, 24. martā paredzēta spēle pret Angliju, bet noslēdzošajā mačā 27. martā pretī stāsies ungāri.

Mums ir liels prieks, ka divi ”Riga” FC futbolisti piedalīsies tik augsta līmeņa jaunatnes izlašu turnīrā! Vēlēsim gan Kristeram, gan Danielam veiksmi! Puiši, parādiet savu labāko sniegumu un atdodiet visus spēkus, aizstāvot Latvijas valsts krāsas!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?