Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Telia Parken stadionā Riga FC turpinās cīņu par UEFA Eiropas līgas grupu turnīru. Play-off kārtas spēlē tiksimies ar vietējo Dānijas čempioni Kobenhavn! Mača sākums pulksten 20:45 pēc Latvijas laika! Turiet īkšķus!

“Riga” FC Kopenhāgenā ieradās trešdienas pusdienlaikā, pēc kā devās uz viesnīcu, kur sekoja pusdienas un pāris stundu atpūta. Ap sešiem vakarā devāmies uz oficiālo pirmsspēles treniņu, kur guvām pirmos iespaidus par gandrīz 40 tūkstošus ietilpīgo stadionu. Stundas garumā aizvadījām vieglu treniņu, pierodot pie laukuma, bumbām un kopējās atmosfēras šādā stadionā.

Šīs sezonas Eiropas stāstu sākām UEFA Čempionu līgā, kur kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā divu spēļu summā tikai pēcspēles sitienu sērijā piedzīvojām dramatisku zaudējumu pret Īrijas čempioni “Dundalk”. Turpinājumā Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtā guvām vienu no lielākajām uzvarām kluba vēsturē, pārspējot Polijas čempioni Glivices “Piast”. 3. kārta pretī stājās Somijas čempione Helsinku HJK, kurai garām tikām pēc aizraujoša 2:2 neizšķirta viesos.

Dānijas spēcīgākā komanda “Kobenhavn” Čempionu līgas kvalifikācijas 2. kārtā viegli tika galā ar Velsas komandu TNS, pēc kā sekoja spēkošanās ar Serbijas čempioni “Crvena Zvezda”. Šajā cīņā viss nonāca līdz dramatiskai pēcspēles sitienu sērijai, un 11. sitienu sērijā uzvaru tomēr svinēja serbi, sarūgtinot “Kobenhavn” līdzjutējus.

“Dāņi spēlē skatāmu futbolu. Tribīnēs vienmēr ir ap 40 tūkstošiem skatītāju, lai arī pret ko komanda spēlētu. Mūs sagaida grūta spēle, iespējams, sarežģītākā spēle līdz šim. Mēģināsim izdarīt visu iespējamo. Puišiem teicu, ka tas mums ir sapnis. Varbūt kādam tā ir vienīgā iespēja iekļūt grupu turnīrā. Līdz pēdējam momentam ir jācīnās par šo sapni. Citādi pēc tam var sanākt nožēlot. Atdosim visus spēkus, lai sasniegtu labu rezultātu,” tā pirms spēles izteica galvenais treneris Mihails Koņevs.

Rīt spēles sākums pulksten 20:45 pēc Latvijas laika! Klātienē spēli vēros vismaz 30 tūkstoši skatītāju! Ticēsim un būsim kopā! Par Latviju, par Riga Football Club!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?