Darko Lemajičs un Ņikita Koļesovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Īsā laikā jau ceturto spēli rīt Olimpiskajā centrā ”Ventspils” aizvadīs ”Riga” FC, kas pulksten 16:00 Latvijas futbola Virslīgas 23. kārtas ietvaros spēlēs pret ”Ventspili”. Esam iekrājuši patīkamu uzvaru sēriju, ko ļoti gribam turpināt Kurzemes pilsētā! Tiekamies Ventspilī! 

Mazāk nekā divu nedēļu laikā ”Riga” FC Ventspilī laukumā dosies jau ceturto reizi, pie tam katra no iepriekšējām trim spēlēm bija gan fiziski, gan psiholoģiski sarežģīta. 13. septembrī Latvijas kausa 1/4 finālā pēcspēles sitienos pieveicām ”Jelgavu”, 16. septembrī Virslīgā 89. minūtē izrāvām 2:1 uzvaru pret ”Liepāju/Mogo”, bet 20. septembrī Latvijas kausa pusfinālā papildlaikā ar 2:1 pieveicām Jūrmalas ”Spartaku”.

”Ventspils” pēdējā laikā aizvadījusi krietni mazāk spēļu, jo savu kausa 1/4 fināla maču nospēlēja jau augusta vidū un toreiz zaudēja ”Liepājai/Mogo”. Pēc izlašu pauzes ventspilniekiem divas spēles bijušas Latvijas futbola Virslīgas ietvaros – 9. septembrī Slokas stadionā ar 3:0 sagrauta Jūrmalas ”Spartaks”, mājiniekiem izpelnoties divas sarkanās kartītes, bet 17. septembrī zaudēti divi ļoti svarīgi punkti pret ”Mettu/LU” – 2:2.

”Riga” FC galvenais treneris Slaviša Stojanovičs pēc spēles pret ”Spartaku” atzīmēja, ka komandai nākamajās dienās jāpieņem prātīgi lēmumi un jāsaprot, kā viss labāk atjaunoties un būt simtprocentīgā gatavībā spēlei Ventspilī. Ceturtdien puiši aizvadīja atjaunošanās treniņu no rīta, piektdien bija vakara treniņš, bet šodien no sākuma 11:00 notika vēl viens treniņš, pēc kura komanda devās uz Ventspilī. Šobrīd komanda jau atrodas Kurzemes pilsētā un atpūšas pirms rītvakara mača.

Mačus pret ”Ventspili” šosezon nevaram atcerēties ar tām labākajām emocijām. 18. martā RTU stadionā spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, pēc tam 17. maijā sekoja sāpīgs zaudējums pēcspēles sitienu sērijā iepriekšējās kausa izcīņas finālā, četras dienas vēlāk Virslīgā vēlreiz 0:0, bet 30. jūlijā nespējām gūt vārtus un Skonto stadionā piekāpāmies ar 0:2. Skaidrs, ka Ventspilī esam ieradušies pēc uzvaras un citu uzdevumu nevar būt.

Šobrīd Virslīgas čempionāta turnīra tabulā ir ļoti saspringta situācija – līdere ar 34 punktiem 18 spēlēs ir Jūrmalas ”Spartaks”, ”Liepāja/Mogo” un mēs 19 spēlēs iekrājusi 30 punktus, RFS ir ceturtajā pozīcijā ar 29 punktiem un vienu spēli mazāk nekā mums, ”Ventspilij” 19 mačos ir 28 punkti. Lielā mērā jau šobrīd ir skaidrs, ka tieši šis piecinieks sadalīs augstākās vietas Virslīgā. Jautājums tikai kādā secībā!

Rīt mača sākums Olimpiskajā centrā ”Ventspils” pulksten 16:00. Ceram, ka arī Jūs esat ieplānojuši braucienu uz Ventspili, lai atbalstītu ”Riga” FC kārtējā spēlē. Kopā mēs varam daudz! Tiekamies!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?