Oļegs Laizāns aptur pasaules futbola zvaigzni Krištianu Ronaldu. Foto: LFF

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars vakar preses konferencē paziņoja sastāvu gaidāmajām spēlēm pret Šveici un Gruziju. 22 futbolistu nosauktajā kandidātu sarakstā ir arī četri “Riga” FC futbolisti. 

Starp kandidātiem ir Latvijas izlases kapteinis un centra aizsargs Kaspars Gorkšs, centra pussargi Oļegs Laizāns un Artūrs Zjuzins, ka arī uzbrucējs Valērijs Šabala. Starp izlases oficiālajām personām ir arī ”Riga” un ilggadējais Latvijas izlases fizioterapeits Aleksandrs Jurovskis.

Gorkšs konkrētajā kandidātu sastāvā ir visvairāk spēļu Latvijas izlasē aizvadījušais futbolists. Kaspara rēķinā 82 spēles, pie tam arī pieci vārti. Vairāk no šī sastāva spējuši iesist tikai trīs futbolisti, un divi ir ”Riga” FC pārstāvji – Zjuzins (7) un Šabala (10). Zjuzinam līdz šim izlasē 36 spēles, bet Šabala nospēlējis 30 mačus.

Arī Laizāns ir stabils izlases līmeņa futbolists – 38 aizvadīti mači. Jāpiemin, ka no Latvijas klubiem četri spēlētāji izlasē vēl ir tikai ”Jelgavai”. No RFS sastāva ir divi futbolisti, ”Liepājai” viens, bet ”Ventspils”, ”Spartaka”, ”Metta/LU” un ”Babīte/Dinamo” spēlētāju izlasē nav. Visi četri spēlētāji Latvijas izlasei pievienosies pēc Latvijas futbola Virslīgas 2. kārtas spēles.

2018. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēle pret Šveici notiks 25. martā Ženēvā, bet trīs dienas vēlāk, 28. martā, pārbaudes spēlē Latvijas izlase tiksies ar Gruziju.

U21 izlases kandidātu sarakstā marta beigās paredzētajam turnīram Lietuvā iekļauti četri “Riga” futbolisti – vārtsargs Vladislavs Kurakins un aizsargi Viktors Litvinskis, Antonijs Černomordijs, un Ņikita Juhņevičs. Tāpat jāpiebilst, ka Latvijas U19 izlases kandidātu sarakstā iekļauts ”Riga” pussargs Kristers Čudars. 1999. gadā dzimušo futbolistu izlase piedalīsies Rīgā notiekošajā tradicionālajā Federācijas kausa izcīņā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?