Elvis Stuglis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas čempione un kausa ieguvēja ”Riga” FC uzsākusi aktīvu darbu starpsezonā, un varam paziņot vēl par četriem Latvijas futbolistiem, ar kuriem ir pagarināti līgumi. Komandas krāsas turpinās aizstāvēt aizsargi Elvis Stuglis, Antons Kurakins un Armands Pētersons, kā arī pussargs Oļegs Laizāns.

Elvis Stuglis iepriekšējā sezonā kļuva par vienu no komandas līderiem, sezonas noslēgumā iegūstot balvu nominācijā ”universālākais futbolists”. Stuglis šosezon uzspēlēja aizsarga, pussarga un uzbrucēja pozīcijās, lielākoties darbojoties kā centra aizsargam. Stuglis Virslīgā piedalījās 19 spēlēs un guva piecus vārtus. Vēl četras spēles Elvim Latvijas kausa izcīņā. 25 gadus vecais futbolists šosezon Latvijas futbola Virslīgas trofeju ieguva trešo gadu pēc kārtas.

Arī 28 gadus vecajam Antonam Kurakinam šī bija itin veiksmīga sezona, jo kreisās malas aizsargs atgriezās Latvijas izlases kandidātu sarakstā. Latvijas futbola Virslīgā Kurakins laukumā devās 24 spēlēs, 21 no tām uzsākot pamatsastāvā. Antona rēķinā Latvijas čempionātā arī vieni gūti vārti. Ceļā līdz Latvijas kausa trofejai Kurakins piedalījās divās spēlēs.

Armands Pētersons 2018. gadā aizvadīja, iespējams, savu labāko sezonu pēdējos gados, spējot palīdzēt gan labās malas aizsarga, gan pussarga pozīcijā. Armands laukumā Virslīgā devās 18 spēlēs, pamatsastāvā bija 12 reizes, pie tam guva arī divus vārtus. 28 gadus vecais Pētersons spēlēja arī trīs Latvijas kausa izcīņas mačos, gūstot vienus vārtus.

Oļegs Laizāns šosezon nospēlēja tikai pirmo daļu, jo pēc astoņām spēlēm Latvijas futbola Virslīgā, no kurām sešas sāktas pamatsastāvā, pussargs iedzīvojās nopietnā savainojumā, bija vajadzīga operācija un atgūšanās no traumas ritēja līdz pat sezonas beigām. Jāpiemin, ka īpaši nepatīkamu šo situāciju padarīja fakts, ka 31 gadu vecais futbolists pirms savainojuma bija uzņēmis lielisku sportisko formu. Šobrīd Oļegs trenējas kopā ar komandu.

Iepriekšējās dienās ”Riga” FC jau ziņoja, ka komandai ir pievienojušies pussargs Aleksejs Višņakovs un vārtsargs Maksims Uvarenko, bet ar pagājušās sezonas labāko Virslīgas futbolistu Robertu Ozolu līgums pagarināts.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?