Viktors Litvinskis. Foto: Romāns Kokšarovs

Varam paziņot, ka ”Riga FC” ir saņēmusi oficiālu vēstuli no Latvijas Futbola federācijas (LFF) ar lūgumu atbrīvot no 6. līdz 9. februārim Vladislavu Kurakinu, Viktoru Litvinski, Antoniju Černomordiju un Ņikitu Juhņeviču, lai nosauktie futbolisti šajā laika posmā varētu pievienoties Latvijas U21 izlasei. 

Latvijas U21 izlasei galvenā trenera Daiņa Kazakeviča vadībā šajās četrās dienās paredzēts aizvadīt nelielu treniņnometni, kuras ietvaros notiktu arī viena pārbaudes spēle.

Kurakins, Litvinskis un Juhņevičs U21 izlasei pievienosies, bet Černomordijs paliks ”Riga FC” rīcībā, jo vēl turpinās rehabilitācija pēc nopietnas pleca traumas. Pieņemts lēmums, ka pagaidām vēl futbolistam jāpieliek kluba ārsta un fizioterapeita uzraudzībā.

Mūsu vārtsargs Kurakins ir stabila Latvijas U21 izlases vērtība. Pagājušajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklā Vladislavs izlases vārtus sargāja septiņos mačos, tostarp 11. oktobra pārsteidzošajā 1:0 uzvarā viesos pret ļoti talantīgo Beļģijas U21 izlasi. Arī Litvinskis ir viens no pamatsastāva U21 izlases futbolistiem – iepriekšējā ciklā Viktoram astoņas spēles, no kurām septiņas aizsargs sāka pamatsastāvā. Savukārt Juhņevičs U21 izlasē oficiālās spēlēs vēl nav spēlējis, bet ir pārstāvējis gan U19, gan U17 izlases.

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?