Antonijs Černomordijs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Veiksmīga sadarbība ar Kipras augstākās līgas klubu ”Paphos” FC turpinās, un tās rezultātā ”Riga” FC sastāvā atgriezies Latvijas U21 izlases kapteinis Antonijs Černomordijs, bet centra pussargs Minori Sato pievienosies Kipras klubam. 

Talantīgais centra aizsargs Černomordijs ”Riga” FC krāsas pārstāvēja kopš 2016. gada, bet pagājušajā sezonā vasaras transfēru periodā Antonijs uz īres līguma nosacījumiem pārcēlās uz Kipras augstākās līgas klubu ”Paphos” FC , ar kuru 2017. gadā uzsākām veiksmīgu sadarbību.

Kipras čempionātā Černomordijs sezonas pirmajā pusē aizvadīja vienu spēli, kad viņa pārstāvētā komanda piedzīvoja zaudējumu ar 0:3. Jāpiemin, ka ”Paphos” FC sezonas sākumdaļā bija lielākais pārsteigums Kipras čempionātā, jo, ienākot spēcīgāko komandu sabiedrībā pēc uzvaras 2. līgā, ilgāku laiku turējās labāko trīs vienību skaitā. Šobrīd komanda gan noslīdējusi uz astoto vietu 14 vienību konkurencē.

Minori Sato. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Antonijs šobrīd jau ir Rīgā, un kopā ar komandu ir uzsācis gatavošanos 2018. gada sezonai. Kopā ar ”Riga” FC 20. janvārī Černomordijs dosies uz Kipru, kur mēs turpināsim treniņus.

Savukārt viens no mūsu komandas līderiem sezonas otrajā pusē japāņu pussargs Minori Sato pārcelsies uz ”Paphos” FC. Pagājušajā sezonā Virslīgā Sato piedalījās desmit spēlēs, un bija galvenais uzbrukumu diriģents. Pēc sezonas beigām Sato devās uz ”Paphos” FC, kur piedalījās pārbaudes spēlēs, un Kipras komandas treneri bija sajūsmā par mūsu futbolista parādīto sniegumu, cerot saglabāt Minori ”Paphos” FC sastāvā.

Vēloties, lai Minori var spert soli uz priekšu, ”Riga” FC nelika šķēršļus, lai Sato var izmēģināt savus spēkus Kipras čempionātā. Vēlam Minori veiksmi un daudz lielisku spēļu saulainajā Kiprā.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?