Ritvars Rugins. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Jau rīt Latvijas futbola Virslīgas 6. kārtas spēlē RTU stadionā pagājušās sezonas Latvijas čempione un kausa ieguvēja Riga FC spēkosies ar “Ventspili”, kas 2018. gada sezonu noslēdza otrajā vietā, un bija rīdzinieku pretiniece Latvijas kausa izcīņas finālā. Mača sākums pulksten 16:00! Tiešraide Best4SportTV kanālā!

Latvijas čempionāta ievadā “Riga” FC ieguvusi deviņus no maksimālajiem 12 punktiem. Trīs punktus ieguvām pret “Jelgavu” (1:0), “Mettu” (2:1) un “Daugavpili” (1:0), bet vienīgais zaudējums piedzīvots pret “Valmiera Glass ViA” komandu (0:1). Līdz šim nav izdevies rādīt labāko sniegumu, tāpēc zinām, ka vēl ir lielas rezerves, smagi strādājam treniņos, lai jau svētdien Jūs priecētu ar krietni labāku spēli.

Arī pagājušās sezonas vicečempionei “Ventspilij” sezonas sākums nav bijis izcils. Komanda izcīnījusi astoņus no maksimālajiem 15 punktiem. Komanda guvusi panākumus pret “Spartaku” (2:1), “Mettu” (2:0), neizšķirti spēlēts pret “Valmieru” (1:1) un “Daugavpili” (1:1), savukārt vienīgo zaudējumu ventspilnieki piedzīvojuši spēlē pret “Jelgavu” (1:2).

Pagājušajā sezonā ar “Ventspili” spēlējām piecas reizes. Latvijas futbola Virslīgā rīdzinieki divas spēles uzvarēja ar rezultātu 1:0, vienu reizi ar šādu pašu rezultātu atzina pretinieku pārākumu, savukārt pēdējā tikšanās reizē abas komandas demonstrēja ļoti skatāmu futbolu, taču cīņa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Vēl vienu reizi “Riga” un “Ventspils” savā starpā tikās Latvijas kausa fināla ietvaros, kad 120 minūtēs vārti netika gūti, bet pēcspēles sitienu sērijā “Riga” nodrošināja sev pirmo trofeju kluba pastāvēšanas vēsturē.

Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulā “Riga” FC šobrīd ar deviņiem punktiem ierindojas otrajā vietā, kamēr “Ventspilij” ir par punktu mazāk un trešā pozīcijā. Lieliski sezonu izdevies iesākt RFS komandai, kuras izdevies izcīnīt vairākas uzvaras pašās spēles izskaņās, trīs punktus izcīnīt visas piecās spēlēs un kopumā iekrāt 15 punktus, tiesa, RFS aizvadījusi par vienu spēli vairāk nekā “Riga”.

Rīt RTU stadionā spēles sākums paredzēts pulksten 16:00. Tiešraidē spēli demonstrēs Best4SportTV kanāls, bet mēs visus aicinām atbalstīt rīdziniekus klātienē. Biļetes cena 3 eiro. Tiekamies tribīnēs!

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?