Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt Liepājas mākslīgā seguma laukumā “Riga FC” aizvadīs pirmo spēli 2017. gada Latvijas futbola čempionāta ietvaros. Mača sākums pret “Liepājas” futbolistiem pulksten 16:00. Priecāsimies Jūsu atbalstu dzirdēt klātienē! 

Pagājušajā sezonā pret Liepājas futbolistiem aizvadījām četras spēles – 0:3, 0:0, 0:1, 2:2. Skaidrs, ka šajā sezonā bilanci pret Kurzemes pilsētas klubu vēlamies krietni labāku, tāpēc jau rīt mērķis ir iegūt pirmos trīs punktus.

Pret liepājniekiem reizi spēlējām arī starpsezonā. 1. decembrī, kad pie ”Liepājas” stūres debitēja Tamazs Pertija, uzvarējām ar 2:1. Toreiz pa vārtiem rīdzinieku labā guva Andrejs Kovaļovs un Antons Kurakins. Skaidrs, ka abu vienību sastāvos rītvakara spēlē varētu būt vairākas izmaiņas.

Rīdzinieki piektdien aizvadīja treniņu un jau šodien ieradīsies Liepājā, lai pēc iespējas labāk varētu sagatavoties spēlei. Vakar preses konferencē biedrības ”Futbola Virslīga” izpilddirektors Olivers Šlēgls arī atzīmēja, ka šosezon gaidāms ļoti interesants čempionāts. Vieglu spēļu nebūs, un katrā cīņā punkti būs jāizcīna ar milzīgu vēlmi un kopēju komandas spēku.

“Uzskatu, ka čempionāts radīs gan skatītāju, gan žurnālistu interesi. Ceru, ka futbola līmenis Latvijā šajā sezonā tikai celsies,” tā vakar Latvijas futbola Virslīgas preses konferencē izteicās rīdzinieku galvenais treneris Vladimirs Volčeks.

”Jau decembrī uzsākām treniņus Rīgā, bet pēc tam bija nometne Dubaijā, kur bija trīs spēles ar ļoti spēcīgiem pretiniekiem. Tad jau sapratām, uz ko esam spējīgi, kur ir vajadzīgi kādi papildinājumi. Pirms čempionāta aizvadījām vēl vienu treniņnometni, bet jau šeit Rīgā. Uzskatu, ka sagatavošanās bija pilnvērtīga. Fiziski komanda paveica ļoti labu darbu. Galvenais, lai sezonas spēlēs noskaņojums būtu tāds pats kā pārbaudes spēlēs. Domāju, ka spēka jāpietiek visai sezonai,” par sagatavošanās posmu iepriekš izteicies Volčeks.

Rīt spēles sākums ”Daugavas” stadiona rezerves laukumā pulksten 16. Tiešraidē spēli varēs vērot portālā Sportacentrs.com. Tāpat varam informēt, ka klātienē rīdziniekus atbalstīs aptuveni 50 līdzjutēji, kas darīs visu, lai ”Riga” arī izbraukuma spēlē justos kā mājās. Tiekamies tribīnēs vai atbalstām komandu pie TV ekrāniem!

Riga FC pārbaudes spēļu kalendārs

Datums Pretinieks Vieta Rezultāts
24.dec RFS Elektrum OC 1:1
12.jan FK Liepāja Skonto halle 2:1
14.jan Atlantas Klapeda Skonto halle 2:0
21.jan Henan Jianye The Sevens, AAE 2:1
25.jan Red Bull Salzburg The Sevens, AAE 0:1
28.jan FC Astana Jebel Ali, AAE 0:2
07.feb BFC Daugavpils Skonto halle 3:1
11.feb FK Trakai Skonto halle 4:2
13.feb Nõmme Kalju Skonto halle 1:1
18.feb FK Lietava Skonto halle 1:1
21.feb FK Sūduva Marijampole 1:2
28.feb FK Utenis Skonto 4:3
4.mar FK Banga RTU 1:0

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?