Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Rīt startējam! Pirmdienas vakarā pulksten 20:15 “Riga” FC aizvadīs ilgi gaidīto Latvijas futbola Virslīgas sezonas pirmo spēli pret “Valmieru”. Tiešraidē spēli demonstrēs kanāls Sportacentrs.com TV. 

2020. gada gatavošanās sezonai bija garākā kluba vēsturē. Vēl marta vidusdaļā “Riga” FC sezonas atklāšanas spēlē viesos bija jāspēlē pret “Valmieru”, bet koronavīrusa straujās izplatības dēļ čempionāta starts tika atlikts.

Ilgāku laiku nebija iespējams aizvadīt pilnvērtīgu treniņprocesu, un kontakta treniņi Latvijā ir atļauti tikai pēdējās divas nedēļas. Pirms sezonas ievada paspējām aizvadīt trīs pārbaudes spēles Igaunijas pilsētā Pērnavā – 1:1 pret Jūrmalas “Spartaku”, 0:2 pret RFS un 4:0 pret “Mettu”. Savukārt šonedēļ pēdējā pārbaudes spēlē pirms čempionāta starta ar 5:0 apspēlējām 1. līgas komandu “Auda”, kuras sastāvā laukumā devās vairāki mūsu kluba audzēkņi.

Rīdzinieki pagājušajā sezonā izcīnīja 66 punktus 32 spēlēs un ieguva otro čempiontitulu pēc kārtas, bet “Valmiera” čempionātu noslēdza ar 46 punktiem un izcīnītu ceturto pozīciju, kas ļāva valmieriešiem pirmo reizi sasniegt UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīru, kurā debitēt komandai vajadzētu šogad.

Interesanti, ka tieši “Valmieras” komandā bija neērtākais pretinieks Virslīgā. Pret Vidzemes klubu zaudējām astoņus punktus un tikai vienā spēlē izcīnījām uzvaru (1:0). Tas notika pēdējā tikšanās reizē, bet pirms tam tika fiksēts bezvārtu neizšķirts un divi zaudējumi ar minimālu 0:1.

Rīt spēle Skonto stadionā sāksies pulksten 20:15. Diemžēl vismaz pirmās spēles aizvadīsim bez līdzjutēju klātbūtnes stadionā. Tiešraidē spēli varēsiet vērot kanālā Sportacentrs.com TV.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?