”Riga” FC futbolisti. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pagājušas aptuveni 40 stundas kopš Latvijas kausa izcīņas fināla, kurā ”Riga” FC pēcspēles sitienu sērijā piedzīvoja dramatisku zaudējumu pret ”Ventspili”. Sāpīgi, pat ļoti, bet arī šādiem brīžiem ir jātiek pāri, un komanda sezonas turpinājumā ir gatava sasniegt augstus rezultātus. 

Bez šaubām var teikt, ka šī bija viena no izcilākajām spēlēm Latvijas futbolā pēdējos gados. Diemžēl kādai komandai šajā futbola izrādē bija jāzaudē, un nedaudz veiksmīgāki šoreiz bija ventspilnieki. Vēl sāpīgāku zaudējumu padarīja fakts, ka vairākas reizes viss bija mūsu rokās – kauss bija ļoti tuvu, bet iegūt to nespējām.

Tas nozīmē tikai to, ka jāturpina strādāt un nav nekādu šaubu – ”Riga” FC to turpinās darīt, lai nākotnē izcīnītu daudz un skaļas uzvaras. Futbolistu pārdzīvojumi pēc finālmača bija ļoti spēcīgi. Nē, ģērbtuve netika demolēta, galdi un krēsli nelidoja. Valdīja pilnīgs klusums, spēlētāji ātri pārģērbās un devās prom. Katram pēc šādiem mačiem ir jātiek galā ar sevi, bet pēc tam visiem kopā atkal jādodas cīņā, jo nekas nav beidzies – mēs turpināsim!

”Emocijas, protams, ir nepatīkamas. Ļoti slikts sausais atlikums, jo tika padarīts liels darbs. Šajā spēlē visi vēlējās uzvarēt. Tā gadījās, ka visu izšķīra loterija. Spēles gaitā iniciatīva regulāri pārgāja no vienas komandas pie otras. Tas arī atspoguļojās spēles rezultāta attīstībā. “Ventspils” nokļuva vadībā, pēc tam mēs rezultātu izlīdzinājām un papildlaikā izvirzījāmies vadībā. Nedaudz pietrūka balansa laukumā, lai noturētu rezultātu. Tā bija pirmā iespēja uzvarēt. Pēc tam arī pēcspēles sitienu sērija bija divas izdevības izcīnīt uzvaru, bet mēs tos neizmantojām.

Apsveicu “Ventspili” ar uzvaru kausā. Novēlu veiksmi turpmākajos turnīros. Mums būs jāizanalizē darbības uzbrukumā un aizsardzībā. Centīsimies attīstīt komandu kā tādu. Spēlētājiem un komandai ir potenciāls. Protams, šādi zaudējumi nopietni ietekmē psiholoģiju. Uzskatu, ka mums ir spēcīgs kolektīvs. Puiši spēs pārvarēt sevi grūtajā brīdī. Strādāsim tālāk un virzīsimies uz augstākiem sasniegumiem,” tā pēc mača preses konferencē atzīmēja ”Riga” galvenais treneris Jevgēņijs Perevertailo.

Arī Valērijs Šabala sarunā ar portālu Sportacentrs.com neslēpa vilšanos: ”Kaut kur nepaveicās… Es nezinu, cik spēlēs mums tie rikošeti krīt iekšā. Ar “Spartaku”, “Liepāju” un arī tagad… Visu laiku krīt iekšā. Es nesaprotu, kas notiek. Ko mēs darām nepareizi!? Spēlei gatavojāmies ļoti nopietni, visi bija gatavi atdot savus spēkus. Spēlējām labi. Jā, kaut kādos momentos labāki bija “Ventspils” futbolisti, taču ņemot spēli kopumā, uzskatu, ka mēs bijām labāki.” Uzbrucējs atzīmēja, ka čempionātā mērķis ir zelts, kā arī jāuzvar otrajā kausa izcīņā šajā gadā. Valērijs ir pārliecināts, ka varam to paveikt.

Paldies visiem, kas tribīnēs atbalstīja ”Riga” FC cīņā par tik ļoti kāroto trofeju. Ceram, ka pēc šādām spēlēm kluba līdzjutēju pulkam pievienosies vēl vairāk cilvēku. Atbalstu jutām, un tas palīdzēja smagajā cīņā. Kopā mēs esam spēks! Darīsim visu, lai nākotnē mūsu līdzjutēji saņemtu daudz lielisku emociju.

Komanda ir atsākusi treniņus un mēģina atgūt pozitīvo enerģiju, jo tā būs nepieciešama, lai cīnītos par čempionu titulu. Jau svētdien komandai jāaizvada nākamā spēle. Un pretiniekos atkal būs ”Ventspils” futbolisti – Olimpiskā centra ”Ventspils” stadionā spēles sākums pulksten 16:00.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?