Foto: DVTK

Bijušais ”Riga” FC centra aizsargs Dušans Brkovičs pēc veiksmīgas 2017. gada izskaņas mūsu kluba rindās izpelnījies uzmanību no Ungārijas, kur parakstījis līgumu ar valsts spēcīgākā čempionāta klubu Miškolcas DVTK.

Brkovičs ”Riga” FC sastāvam pievienojas sezonas otrajā daļā, pirmo spēli rīdzinieku sastāvā aizvadot Latvijas kausa pusfinālā (2:1 P) pret Jūrmalas ”Spartaku”. Ātri vien kļuva skaidrs, ka Dušans ir viens no meistarīgākajiem centra aizsargiem Latvijas futbola Virslīgas turnīrā. 29 gadus vecais Brkovičs Rīgā nospēlēja sešas spēles Virslīgā un divas kausā, visas uzsākot pamatsastāvā.

”Izvēlējos piekrist DVTK piedāvājumam, jo šis ir klubs ar lielu vēsturi, fantastiskiem faniem un drīzumā tiks atklāts jauns stadions, kurš būs viens no labākajiem Ungārijā. Man ir palikušas labas atmiņas par pavadīto laiku Ungārijā, par Ungārijas futbolu un lieliskajiem stadioniem, tāpēc esmu priecīgs, ka man parādījās iespēja šeit atgriezties. Esmu ieradies šeit, lai uzvarētu spēles gan čempionātā, gan kausā. Virzīsimies uz priekšu. Nākamgad vēlos spēlēs starptautiskā līmeņa mačus,” tā DVTK mājaslapā pēc līguma parakstīšanas sacījis Brkovičs.

182 centimetrus garais centra aizsargs profesionāla futbolista karjeru uzsāka Serbijas Superlīgā, pēc tam pievienojās zināmajam Izraēlas klubam ”Hapoel Haifa”, bet tad sekoja pārcelšanās uz Ungārijas klubu ”Debrecen”, kur Dušans nospēlēja četras sezonas. Jāpiemin, ka par Dušana kvalitātēm liecina arī fakts, ka visās komandās Brkovičs bija stabils pamatsastāva futbolista.

Vēlamies pateikties Dušanam par ieguldīto darbu ”Riga” FC! Tāpat kā citiem mūsu bijušajiem futbolistiem novēlam veiksmīgu karjeras turpinājumu! Paldies, Dušan! Thank you, Dušan!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?