Sestdienas vakarā Liepājā, Daugavas stadionā, Latvijas futbola Virslīgas 17. kārtas spēlē “Riga” FC viesos izcīnīja svarīgu uzvaru ar rezultātu 2:1 pret vietējo “Liepājas” komandu. Pa vārtiem “Riga” FC labā guva Felipe Brisola un Aleksejs Višņakovs. 21. jūnijā Rīgā uzņemsim Jūrmalas “Spartaku”.

Pirmā apļa spēlē starp šīm komandām tika fiksēta minimāla 1:0 uzvara, pateicoties Felipes Brisolas vārtu guvumam. Liepājā rīdzinieki ieradās kā Latvijas futbola Virslīgas līdervienība. Šī spēle bija pirmā Virslīgā pēc divu nedēļu pārtraukuma, kurš bija izlašu pārtraukuma dēļ.

Mača sākumā rīdziniekiem piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, interesantāk spēlējām uzbrukumā, taču sākuma spiedienu “Liepāja” spēja izturēt, bet pēc tam arī sagaidīja savu iespēju, kad pēc standarsituācijas spēles 19. minūte bumba uz 16 metriem atleca pie pretinieku leģionāra Leonela Strumijas – vārtu priekšā bija liela burzma, kā rezultāta Robertam Ozolam bija grūti redzēt šo sitienu, bet pēdējā brīdī noreaģēt Roberts nepaspēja, un bumba ielidoja vārtu apakšējā stūrī (0:1).

Pēc šāda pavērsiena viesi gan neapjuka un turpināja uzbrukt, līdz spēles 22. minūtē soda laukumā tika nogāzts Žoels Bopesū, un 11 metru soda sitienu ar spēcīgu un precīzu sitienu realizēja Felipe Brisola (1:1). Pirmā puslaika otrā daļa bija mierīgāka un daudz vārtu gūšanas momentu nemaz nebija. Kreisajā malā īpaši aktīvs bija Bopesū, kurš vairākas reizes meistarīgi apspēlēja savus pretspēlētājus, taču nespēja izpildīt labus centrējumus. Pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu 1:1.

Otrā puslaika ievads rīdziniekiem nebija tas labākais, un pāris reizes vārtos sava meistarība bija jādemonstrē Ozolam. 60. minūtē “Riga” FC padevās labs pretuzbrukums, kad augstāko meistarību nodemonstrēja pieredzes bagātais Aleksejs Višņakovs, kurš izcīnīja bumbu labajā malā, lielā ātrumā ierādās soda laukumā un ne no tās ērtākās pozīcijas trieca bumbu vārtu tuvajā devītniekā (2:1). Atlikušajā spēles daļā rīdziniekiem bija pāris pusmomenti, kurus gan izmantot neizdevās, un kopumā pārsvars bija mājiniekiem. Liepājniekiem bija vairākas lieliskas soda sitienu iespējas, pēc vienas no tādām izcilu meistarību vārtos rādot Ozolam un ļaujot rīdziniekiem nosargāt minimālu 2:1 uzvaru.

Nākamā spēle “Riga” FC paredzēta 21. jūnijā Rīgā, Skonto stadionā, pret Jūrmalas “Spartaku. Šī spēle sāksies pulksten 19:00.