Felipe Brisola. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien RTU stadionā ”Riga” FC otrā komanda Latvijas futbola Virslīgas Dublieru čempionāta spēlē bez problēmām ar 7:0 sagrāva turnīra pastarīti Jūrmalas ”Spartaka” dublierus. Trīs 11 metru soda sitienus šajā spēlē realizēja Felipe Brisola.

Dienu iepriekš Virslīgas turnīrā ”Riga” FC izcīnīja 12. uzvaru pēc kārtas un ar 3:1 apspēlēja Jūrmalas ”Spartaku”. Dublieri šodien spēlēja Rīgā, kur no Virslīgas sastāva laukumā devās Vitālijs Smirnovs, Boriss Bogdaškins un Felipe Brisola.

”Spartaks” ir izteikta dublieru čempionāta pastarīte, bet šoreiz laukumā devās itin spēcīga uzbrukuma līnija ar Kasparu Svārupu, Stīvenu Smitu un Djegu Aguirri sastāvā. Jau ar spēles pirmajām minūtēm rīdzinieki ieguva lielu iniciatīvu, un piektajā minūtē pēc Brisolas piespēles soda laukumā tika notriekts Dāvids Nemiro, un pats Brisola realizēja 11 metru soda sitienu – 1:0.

Piecas minūtes vēlāk laba komandas saspēle noslēdzās ar Marka Udovičenko sitienu no tuvas distances vārtu stūrī – 2:0. Puslaika gaitā divas reizes rīdziniekus pēc pretinieku izgājieniem viens pret vienu glāba Nils Toms Puriņš. Savukārt 41. minūtē skaists sitiens zem vārtu pārliktņa padevās Maksimam Mokrušinam – 3:0.

Otrajā puslaikā ”Riga” FC-2 pārsvars bija vēl izteiktāks – vēl divus 11 metru soda sitienus realizēja Brisola, bet pa reizei izcēlās Rūdolfs Zicāns un Aris Guļijevs, mūsējiem izcīnot graujošu uzvaru ar rezultātu 7:0. Pēc šīvakara spēles ”Riga” FC dublieri ar 17 izcīnītiem 33 punktiem pakāpās uz trešo vietu turnīra tabulā. Pa 35 punktiem ir ”Ventspils” un RFS dublieriem, bet galvaspilsētas komanda aizvadījusi par divām spēlēm mazāk.

24. septembrī ”Riga” FC-2 aizvadīs nākamo spēli Dublieru čempionātā, kad RTU stadionā pulksten 14:00 uzsāks spēli pret ”Liepāja/Mogo” otro komandu.