Saruna ar ”Riga” FC Brazīlijas pussargu Felipi Brisolu pēc pārbaudes spēles Dubaijā pret Ķīnas Superlīgas klubu ”Guangzhou Evergrande” un tikšanās ar Brazīlijas valstsvienības futbolistu Paulinju.

”Šodien noslēdzam treniņnometni Abū Dabī. Esam labi pastrādājuši. Vakar aizvadījām ļoti labu spēli . Pirmais puslaiks bija augsta līmeņa, otrajā daļā nedaudz izpaudās nogurums, bet tas ir normāli sagatavošanās posma sākumā. Rīt atgriezīsimies Rīgā, turpināsim treniņu un esmu pārliecināts, ka būsim gatavi čempionāta sākumam,” trešdien pirms pusdienām pastāstīja Brisola.

Novembrī Brisola Pafā cieta nepatīkamā avārijā, taču šobrīd ir pilnībā gatavs darbam. ”Par to vispār šobrīd neuztraucos. Jā, bija šī avārija Kiprā, bet tagad jūtos labi. Laukumā par to nedomāju, pagaidām vēl lieku papildu sargu. Februārī būs trīs mēneši kopš šī savainojuma un, domāju, būšu jau atkopies par visiem 100 procentiem. Plecs noteikti nebūs problēma šajā sezonā. Esmu priecīgs, ka varu palīdzēt ”Riga” FC doties ceļā pretī jauniem tituliem.”

”Pēc sezonas devos uz Brazīliju, kur netrenējos, jo bija šis savainojums. Kad sāku treniņus, jutos patiešām slikti, jo man bija kādi divi trīs kilogrami vairāk nekā ierasti. Pēc desmit dienām treniņnometnē jūtos ļoti labi. Vakar spēlēju 60 minūtes, treneris pat prasīja, vai būtu gatavs spēlēt vairāk, uz ko atbildēju, ka būtu. Treneri gan nolēma mani pasaudzēt. Domāju, pēc divām nedēļām būšu gatavs simtprocentīgi.”

”Pret ”Krylya Sovetov” bija pirmā oficiālā pārbaudes spēle 2019. gadā un uzskatu, ka tā nebija laba spēle. Komandā ir daži jauni spēlētāji. Kamēr pilnībā izveidosies sapratne laukumā, būs sarežģīti. Bet redziet, pret ”Krylya Sovetov” bija viduvēja spēle, bet jau vakar aizvadījām labu maču. Dodoties uz priekšu soli pa solim, būsim laba komanda,” par spēli pret Krievijas Premjerlīgas klubu stāsta Brisola.

Pēc vakardienas spēles Brisola nedaudz ilgāk aprunājās ar pretinieku kapteini un Brazīlijas valstsvienības futbolistu Paulinju. ”Paulinju ir laba personība. Runājām ļoti daudz. Mums Brazīlijā ir kopīgi draugi, parunājām par to. Viņš pasniedza man patīkamu dāvanu – savu spēles kreklu. Paulinju ir normāls cilvēks, lai gan, protams, Brazīlijā viņš ir liela zvaigzne. Spēlē Brazīlijas izlasē, spēlējis Pasaules kausā, viņš ir liela zvaigzne, par to šaubu nav, bet ar mani bija vienkārša, patīkama saruna.”

””Riga” FC visi ir forši komandas biedri. Tagad komandā esmu vienīgais Brazīlijas futbolists, bet tā nav problēma. Es jūtos kā mājās. Viņi visi ir mani draugi. Vēl viena kopīga sezona, un viņi man būs kā brāļi,” par mikroklimatu komandā stasta Brisola. Rīt komanda atgriežas Rīgā, bet jau 5. februārī dosimies uz Kipras pilsētu Pafu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?