Darko Lemajičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Sestdien Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mākslīgā seguma laukumā ”Riga” FC aizvadīs Latvijas futbola Virslīgas 13. kārtas spēli pret spēcīgākā čempionāta debitanti ”Valmiera Glass/ViA”. Mača sākums pulksten 17:00 un tiešraidē to būs iespējams vērot shortcut.lv Best4SportTV kanālā. 

”Riga” FC izcīnījusi uzvaras pēdējās četrās spēlēs pēc kārtas, pie tam visās cīņās uzvarot ar rezultātu 1:0 – pārspētas ”Metta/LU”, “Jelgavas”, ”Ventspils” un Jūrmalas “Spartaka” komandas. Visās četrās spēlēs nepārspēts ”Riga” FC vārtos palicis lielisku sportisko formu ieguvušais vārtsargs Roberts Ozols, kurš daudzās situācijās glābis komandu pat ļoti sarežģītās situācijās.

Pirmā apļa spēli pret ”Valmiera Glass/ViA” komandu aizvadījām ļoti pārliecinoši un izcīnījām graujošu uzvaru ar 6:1. Valmieras komandas kodolu lielākoties veido gados jauni Latvijas futbolisti, kas vienmēr izceļas ar milzīgu cīņassparu un vēlmi pārsteigt jebkuru Virslīgas komandu. Tas arī ir uzsvērts pēdējos treniņos – nenovērtēt Vidzemes komandu nedrīkst un viegla spēle viesos noteikti nebūs.

Pēdējās divās nedēļās šī būs jau ceturtā spēle, un tas nav palicis bez sekām. Savainojumos iedzīvojušies vairāki futbolisti, bet, par laimi, ļoti nopietnu traumu nav. Pēdējās dienās esam ziņojuši par vairākiem papildinājumiem ”Riga” FC sastāvā, tāpat ceram uz vairāku spēlētāju atgriešanos, kurus iepriekšējās spēlēs neesat redzējuši laukumā. Iespējams, tieši Valmierā redzēsiet kādu no futbolistiem, kurš komandai ir pievienojies vasaras transfēru periodā.

”Valmiera Glass/ViA” šogad čempionātā pagaidām ļoti nopietni cīnās ar ”Metta/LU” komandu par palikšanu spēcīgāko sabiedrībā – abu komandu savstarpējās spēlēs fiksēts neizšķirts, bet ”Mettai/LU” vēl divus punktus izdevies iegūt citās spēlēs. 12 spēlēs ”Valmiera Glass/ViA” iekrājusi divus neizšķirtus un desmit zaudējumus, ar kopējo vārtu bilanci 9:43 atrodoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

Četru uzvaru sērija savas pozīcijas ļāvusi uzlabot mūsu komandai un šobrīd ar 25 punktiem atrodamies turnīra tabulas pirmajā vietā. Līdere ir citas galvaspilsētas komanda RFS, kas uzvarējusi pat septiņas spēles pēc kārtas un iekrājusi 34 punktus. ”Liepāja/Mogo” ar 24 punktiem ir otrajā vietā, taču aizvadījusi par vienu spēli mazāk. Pa 22 punktiem iekrājušas Jūrmalas ”Spartaks” un ”Ventspils”.

Spēle pret Valmieras komandu risināsies Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) mākslīgā seguma laukumā. Mača sākums pulksten 17:00! Jūsu skaļu atbalstu ceram sagaidīt arī Vidzemes pilsētā. Tiem, kas klātienē nevarēs ierasties, iesakām spēli vērot tiešraidē shortcut.lv Best4SportTV kanālā! Kopā mums izdosies!

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?