Kamils Bilinskis. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šodien Skonto hallē Rīgā treniņspēli aizvadīja ”Riga” FC, kas ar rezultātu 6:0 sagrāva kluba dublieru komandu. Ar trim vārtu guvumiem šajā mačā izcēlās Kamils Bilinskis.

Spēle notika 2×30 minūtes. Šajā nedēļā komanda aizvadījusi daudz smagus treniņus, futbolisti veikuši dažādus testus un šobrīd, protams, nav labākajā kondīcijā.

”Riga” FC galvenā komanda ar spēles pirmajām minūtēm ieguva lielus bumbas kontroli, un 9. minūtē rīdzinieki guva pirmos vārtus – Antona Kurakina izpildīto sitienu Nils Toms Puriņš atvairīja, bet Bilinskis bija pirmais pie vārtsarga atsistās bumbas un trieca to vārtu tīklā. 22. minūtē soda laukumā tika notriekts Ritvars Rugins, un 11 metru soda sitienu ar lielu pārliecību realizēja Bilinskis (2:0).

Divas minūtes vēlāk komandai padevās lieliska kombinācija – Tomislavs Šaričs piespēlēja gaitā Armandam Pētersonam, un viņš vienā pieskārienā veica centrējumu uz tālo vārtu stūri, un Vladislavs Fjodorovs izpildīja precīzu sitienu ar galvu. Savukārt puslaika noslēgumā vēl vienus vārtus guva Bilinskis, kurš šoreiz sita precīzi ar galvu pēc Kurakina centrējuma, tādējādi pēc pirmā puslaika ”Riga” bija vadībā ar graujošu 4:0.

Otrā puslaika ievadā labajā malā teicama epizode padevās Bogdanam Kovaļenko, kurš pēc tam centrēja bumbu soda laukumā, kur uzreiz no gaisa sitienu izpildīja Šaričs – efektīgs sitiens, bet bumbas atsitās pret pārliktni. Dublieri savas iespējas izmantot nespēja, vairākās epizodēs labi darbojoties vārtsargam Maksimam Uvarenko. 45. minūtē vēl viens 11 metru soda sitiens, taču ceturtos vārtus Bilinskis nespēja gūt. 50. minūtē ar vārtu guvumu izcēlās Darko Lemajičs, savukārt punktu spēlei pielika Pētersons, kurš precīzi sita pēc Lemajiča piespēles – 6:0.

”Riga” FC turpina treniņus Skonto hallē Rīgā, bet 20. janvārī komanda lidos uz Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētu Abū Dabī, kur treniņnometne būs līdz 31. janvārim, iekļaujot arī divas pārbaudes spēles. 26. janvārī spēlēsim pret Krievijas Premjerlīgas klubu ”Krylya Sovetov”, bet 29. janvārī paredzēta spēle pret Āzijas futbola grandu ”Guangzhou Evergrande”.

Treniņspēle, 17. janvāris
Riga FC – Riga FC dublieri 6:0 (4:0)
Vārti: Bilinskis 9′ 22′ (11 m.s.s.) 29′ Fjodorovs 24′ Lemajičs 50′ Pētersons 52′
Riga FC: Uvarenko, Kurakins, Laizāns, Kārkliņš, Pētersons, Paničs, Šaričs, Rugins, Višņakovs (Kovaļenko 46′), Fjodorovs, Bilinskis (Lemajičs 48′)