Riga FC spēlētāji ar BFS Cup turnīra uzvarētājiem.

Riga FC spēlētāji ar BFS Cup turnīra uzvarētājiem.

10.10.2016. / Preses dienests

 

Aizvadītajās brīvdienās Rīgas 49. vidusskolas stadionā norisinājās starptautiskais bērnu turnīrs „BFS Cup”, kuru sadarbībā ar „Riga FC” klubu organizēja biedrība „Baltic Football School”. U11 vecuma grupas sacensībās piedalījās 200 jaunie futbolisti no sešām valstīm. Par uzvaru turnīrā cīnījās arī pazīstamu Berlīnes „Hertha”, Varšavas „Legia”, Lielbritānijas „Brighton” un „Cambridge” akadēmiju audzēkņi.

Divu dienu laikā tika nospēlēti gandrīz 80 minimači. Turnīra izšķirošajā spēlē satikās Kembridžas „United” un „Hertha” zēni. Gandrīz visa finālmača garumā līderos bija Berlīnes komanda, taču jaunie briti spēja parādīt savu slaveno raksturu un mača izskaņā izraut uzvaru ar 2:1. Labāka no Latvijas komandām Jūrmalas BJSS ierindojās 7. vietā. Šitika futbola skolas audzēkņi par četrām pozīcijām zemāk.

„BFS Cup” sacensību slēgšanas ceremonijā piedalījās Riga FC spēlētāji Vitālijs Barinovs, Josuke Saito un Sergejs Kožans, kuri individuāli apbalvoja turnīra labākos spēlētājus un pasniedza uzvarētājiem galveno trofeju – BFS ceļošo kausu.

Turnīra ietvaros notika ari „Hertha” akadēmijas treneru seminārs, kuru ar „Baltic Football School” organizācijas palīdzību rīkoja Latvijas futbola Federācija. Izglītojošu pasākumu apmeklēja aptuveni 40 treneri un speciālisti no Latvijas bērnu un jauniešu futbola skolām.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?