Neizšķirts! Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas spēlē Riga FC lielu daļu otrā puslaika spēlēja mazākumā un cīnījās neizšķirti 0:0 ar Ventspili! 22. septembrī viesosimies Valmierā!

Abas komandas līdz šim sezonā uzvaras bija dalījušas uz pusēm. Pirmā apļā spēlē RTU stadionā rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0, bet otrajā aplī Ventspilī nespēja realizēt savu teritoriālo pārsvaru, ielaida vārtus pretuzbrukumā un zaudēja ar 0:1.

Mača pirmais puslaiks šajā vakarā bija viens no garlaicīgākajiem šajā sezonā. Bumbas kontrolē “Riga” FC bija liels pārsvars, taču kustības pietrūka, saspēlējāmies pārāk lēni, tāpēc kaut ko izveidot arī bija sarežģīti. Bija pāris pusmomenti, taču ne ļoti labas vārtu gūšanas iespējas. Visu spēli spēcīga lija, un, iespējams, arī tas komandām traucēja demonstrēt labāko sniegumu.

Arī otrā puslaika ievadā rīdzinieki turpināja kontrolēt bumbu, taču 56. minūtē otro brīdinājumu nopelnīja Antonijs Černomordijs, un rīdzinieki palika mazākumā. Turpinājumā “Ventspilij” izdevās raidīt arī bumbu vārtos, kad pēc Romāna Mickeviča piespēle precīzi sita Niks Dusalijevs, taču līnijtiesnesis signalizēja par aizmugures stāvokli, rezultātam paliekot nemainīgam. Neskatoties uz mazākumu, rīdzinieki puslaika otrajā daļā uzbruka draudīgāk. Vistuvāk vārtu guvumam bija Oļegs Laizāns, pēc kura sitiena bumba tikai nedaudz lidoja garām vārtu tālajam stūrim. Galarezultātā bezvārtu neizšķirts 0:0.

Nākamo spēli “Riga” FC aizvadīs 22. septembrī viesos Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) Valmierā, kur spēkosies ar vietējo “Valmiera Glass ViA”.