Rendijs Šibass un Andrejs Kovaļovs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē ”Riga” FC viesos Hanzas vidusskolas mākslīgā seguma laukumā nespēja gūt vārtus pret septītajā vietā esošo ”Mettu/LU”, galarezultātā iegūstot vienu punktu par neizšķirtu 0:0. Tagad priekšā ilgāks pārtraukums, kas saistīts ar izlašu spēlēm.

Pēdējās četrās spēlēs ”Riga” nebija izdevies uzvarēt, tāpēc motivācija šovakar bija ļoti spēcīga. Pirmajā savstarpējā spēlē pret ”Mettu/LU” nonācām iedzinējos pat ar 0:2, taču otrajā puslaikā spējām izlīdzināt spēli un iegūt vienu punktu (2:2).

Piektdienas vakarā rīdziniekiem jau pašā spēles sākumā bija lielisks moments – centrējums no labās malas un tuvu vārtiem bumba nonāca pie Valērija Šabala, kurš trieca bumbu zem pārliktņa, taču izcili reaģēt šajā situācijā spēja pretinieku vārtsargs Dāvis Ošs. Pēc neizmantotā momenta spēle kļuva līdzīgāka un brīžiem pat ”Metta/LU” bīstami pietuvojās vārtiem. Vladislavam Kurakinam nevienā no situācijām nopietni nebija jāglābj. Puslaika beigu daļā rudenīgos laikapstākļos spēle bija bez bīstamiem momentiem, un pēc 45 minūtēm rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 0:0.

Otrajā puslaikā rīdziniekiem pakāpeniski bija aizvien lielāka bumbas kontrole, taču pietrūka asu darbību uzbrukumu noslēgumā. Mājinieki kompakti spēlēja aizsardzībā un mēģināja savas iespējas sagaidīt pretuzbrukumos, iesaistot ātrus malējos futbolistus. Sitienu pozīciju ”Riga” FC futbolistiem pat bija daudz – sita Ivans Jeņins, Oļegs Laizāns, Viktors Litvinskis, taču vārtu rāmī neviena bumba nelidoja. Pēdējās minūtēs ”Riga” lieliem spēkiem devās uz priekšu, taču vārtu tā arī nespēja gūt – 0:0 un viens iegūts punkts.

Tagad priekšā divu nedēļu pauze, kas saistīta ar Latvijas izlašu spēlēm, bet nākamā spēle Virslīgā 17. jūnijā Skonto stadionā pret RFS. Mača sākums pulksten 17:00.