Roberts Ozols. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

RTU stadionā Rīgā šodien otro pārbaudes spēli pirms 2018. gada sezonas aizvadīja ”Riga” FC. Iespēju dodot vairākiem dublieru komandas spēlētājiem, rīdzinieki ar 0:2 piekāpās Lietuvas komandai Klaipēdas ”Atlantas”. Rīt ”Riga” FC izlido uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Pirmo pārbaudes spēli ”Riga” FC aizvadīja pirms nedēļas, kad ar 4:0 apspēlēja kluba dublieru komandu. Sestdien Rīgā viesojās pagājušajās sezonas Lietuvas piektā spēcīgākā komanda Klaipēdas ”Atlantas”, kuras pamatsastāvā bija Latvijas vārtsargs Pāvels Šteinbors un Latvijas izlases aizsargs Gints Freimanis.

Mača pirmajā puslaikā bija jūtams, ka futbolisti ir zem lielām fiziskajām slodzēm, tāpēc trūka ātruma un enerģijas. Aktīvi darbojās mūsu malējie spēlētāji Romāns Mickevičs un Ēriks Punculs, kuri izveidoja pāris pusmomentus, taču noslēdzošajā fāzē pietrūka sitienu pa vārtiem. Neliels pārsvars pirmajā nogrieznī pat piederēja ”Atlantas”, kas brīžiem izcēlās ar tiešām agresīvu spēli. Teicami rīdzinieku vārtos darbojās Roberts Ozols, tādējādi pēc 45 minūtēm bezvārtu neizšķirts.

Otrā puslaika gaitā tika nomainīts gandrīz viss sastāvs, pie tam puslaika otrajā daļā emocijas nesavaldīja Maksims Petuhovs, un Jevgeņijs Vasjukovs gados jauno aizsargu noraidīja no laukuma. Pretinieki biežāk viesojās pie Germana Māliņa sargātajiem vārtiem, pelnīti guva divus vārtus un sagādāja mūsējiem zaudējumu ar 0:2. Rīdziniekiem ar momentu veidošanu bija lielas problēmas, un labākais moments bija Aleksejam Davidenkovam, kurš sita pāri pēc Doroševa rupjas kļūdas.

Jau rītvakar ”Riga” FC izlidos uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kur 2. februārī paredzēta pārbaudes spēle pret Slovākijas čempioniem ”MSK Žilina”.

Riga FC pamatsastāvā devās: Ozols, A.Kurakins, E.Stuglis, Smirnovs, Litvinskis, Laizāns, Kārkliņš, Mickevičs, Punculs, Čerņikovs, Davidenkovs

Uz maiņu laukumā devās: Māliņš, Petuhovs, Jermoļins, Čudars, Udovičenko, Vušurovičs, Ušatovs, Kondratjuks