Egzons Belica. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

“Riga” FC centra aizsargs Egzons Belica sarunā neslēpj, ka par Rīgu un Latviju viņam daudz informācijas nav, un pašlaik galveno uzmanību spēlētājs gribot veltīt futbolam, lai jau sezonas pirmajās spēlēs ar partneriem būtu laba sapratne. Savu komentāru par Belicas piesaistīšanu sniedza arī kluba sporta direktors Aleksandrs Romašins. 

Egzons Belica, “Riga FC” aizsargs: ”Jāsaka godīgi – Rīgā mani uzņēma ļoti labi. Par pilsētu un Latviju man pagaidām nav daudz informācijas. No sākuma gribu iepazīt labāk komandu, futbolistus, bet cita lietas šobrīd var pagaidīt. Runājot par manu spēles stilu, ļoti gribu spēlēt pa zemi. Bumbas kontrole ļauj kontrolēt visu spēli. Par treneri Vladimiru Volčeku varu teikt tikai to labāko, jo man patīk veids, kā viņš spēlētājiem nodod informāciju, pasniedz savu ideju.

Par komandā esošajiem futbolistiem nezinu daudz. Zinu Kasparu Gorkšu, un viņš šeit ir ļoti nozīmīgs futbolists. No viņa varu daudz ko pamācīties. Uzskatu, ka mums nevajadzētu daudz domāt par komandas mērķiem. Jāmēģina kāpt, cik vien augstu iespējams un tad arī rezultātu (medaļas) sasniegsim.” 26 gadus vecā maķedonieša pamatpozīcija ir centra aizsargs, bet Egzons var spēlēt arī aizsardzības malā.

Aleksandrs Romašins, “Riga” FC sporta direktors: ”Aizsardzības līnijā radās problēmas, jo Sergejam Kožanam bija nopietna trauma, tāpat gandrīz visu sagatavošanās procesu izlaida Antonijs Černomordijs, kurš iedzīvojās divos nepatīkamos savainojumos. Bija centra aizsargu deficīts, tāpēc vajadzēja vēl vienu kvalitatīvu futbolistu. Iepriekš spēlēja čempionātos, kas pēc reitinga ir spēcīgāki par Latvijas – Rumānijas un Somijas. Neslikti ir tas, ka viņš var spēlēt divās pozīcijās.

Var just lielu pašatdevi, sevi nežēlo. Ātri var adaptēties Latvijai, jo Somijā laikapstākļi un kultūra ir visai līdzīga. Pirmais iespaids ir labs. Ar spēlētājiem jau tagad viņam ir labas attiecības. It kā šobrīd esam nedaudz piebremzējuši ar komplektāciju, bet tas ir tāds process, kurš nekad neapstājas. Mums tomēr ir jāsaprot, ka daudzi futbolisti arī brauks aizstāvēt izlases godu, tāpēc ir vajadzīgs garš soliņš. Ja būs iespēja, parādīsies vēl kādi spēlētāji.” Romašins arī apstiprināja, ka sezonas sākumā spēlēsim RTU stadionā, ja tas iegūs nepieciešamo licenci. Pašlaik šajā stadionā tiek uzlabota infrastruktūra, un klubs vēlas arī sezonas ievadā spēlēt Rīgā.

 

 

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?