Vladimirs Bajenko. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Par jauno ”Riga” FC komandas kapteini iecelts centra aizsargs Vladimirs Bajenko, tāpēc aprunājāmies ar pašaizliedzīgo ukraini, lai piedāvātu Jums futbolista komentāru par neveiksmīgo sezonas sākumu. 28 gadus vecais spēlētājs vēlējās pateikties līdzjutējiem par lielisko atbalstu sezonas sākumā un atzīmēja, ka šis ir brīdis, kad tiek pārbaudīts komandas raksturs. 

“Pirmā spēle Liepājā man personīgi bija iepazīšanās ar Latvijas čempionātu, arī starpsezonā maz bijām spēlējuši ar Latvijas komandām. Izskaņa bija ļoti sāpīga. Nepelnīti zaudējām. Diemžēl tā gadās. Pret RFS bijām vadībā ar 1:0, varējām palielināt pārsvaru. Tas neizdevās, par ko samaksājām pēc puslaika pārtraukuma. Beigās bija iespēja glābt spēli, bet…” par pirmajām divām spēlēm stāsta Bajenko.

”Tikai smags darbs ir veids, kā varam tikt ārā no sarežģītās situācijas. Nevienu savos zaudējumos nevainojam. Tagad svarīgi ir nenolaist rokas. Pēc spēles visi kopīgi pārrunājām šos zaudējumus. Spriedām, kāpēc tā notika. Tagad strādājam pie kļūdu labošanas. Noskaņojums turpinājumam ir ļoti nopietns. Mēs nebaidāmies ne no viena prietinieka. Zinām savas stiprās puses, savu spēku. Futbolā viss ir vienkārši – tu pieļauj kļūdas, pretinieks tās izmanto.

Kāpēc ir problēmas ar vārtu gūšanu? Futbolā visi darbojas uzbrukumu veidošanā. Tā ir visas komandas problēmas, nevis tikai uzbrucēju. Darbs treniņos nekad nepaliks bez rezultāta. Tas nozīmē, ka treniņos ir jāstrādā vēl nopietnāk, vēl atbildīgāg. Pūles vienmēr tiek atalgotas. Šādi zaudējumi pārbauda komandu, cik tā ir spēcīga. Jāpierāda, ka esam viens vesels, esam ģimene. Viegli ir tad, kad viss ir labi. Visiem tad ir viegli. Mums jātiek galā ar šo brīdi,” turpina ukraiņu centra aizsargs.

”Uzvar visa komanda un zaudē komanda. Nav jāmeklē vainīgie. Es redzu, ka puiši ir normāli noreaģējuši. Visas komandas zaudē. Arī ”Barcelona” un ”City”. Futbolā sanāk dažādi – arī tā, ka komanda laukumā ir labāka un zaudē. Ir jāskatās tālāk. Darbs, darbs un vēlreiz darbs – tas ir veids, kā sasniegt rezultātu. Esmu pārliecināts, ka pavisam drīz visi redzēs mūsu ieguldītā darba augļus.”

Tāpat Vladimirs atsevišķi vēlējās pateikties līdzjutējiem, kas komandu atbalstījuši pirmajās divās spēlēs: ”Patiešām liels paldies. Mēs jutām atbilstošu atmosfēru. Dzirdējām atbalstu! Centīsimies iepriecināt mūsu līdzjutējus jau nākamajā spēlē. Ir skaidrs, ka tas ir mūsu pienākums – uzvaras un pozitīvu emociju sniegšana atbalstītājiem.”

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?