Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Šovakar pulksten 18:15 Kiprā pret Krievijas komandu ”Tyumen” Latvijas čempione “Riga” FC aizvadīs pēdējo B grupas spēli FNL kausa izcīņā. Tiešraidi īsi pirms mača sākuma atkal varēsiet atrast www.rigafc.lv.

“Riga” FC turnīru Kipras pilsētā Pafā sāka ar pārliecinošu 3:1 uzvaru pret Maskavas “Chertanovo” un pēc pirmās spēļu kārtas ieņēma pirmo vietu grupā. Pirmdien spēlējām ar Jaroslavļas ”Shinnik” un piedzīvojām zaudējumu ar 0:1, tādējādi noslīdot uz otro vietu grupā.

Formāts arī šogad ir nemainīgs, proti, 16 komandas sadalītas četrās grupās pa četrām vienībām, no sākuma aizvadot spēles katrai ar katru. Savukārt katras grupas uzvarētāja iekļūst pusfinālā, pēc tam tiek aizvadītas pusfināla spēles, kā arī bronzas spēle un lielais fināls. Pārējās komandas savukārt noskaidrot piektās līdz 16. vietas ieguvējas. Katrai komandai turnīra ir garantētas piecas spēles.

Šobrīd B grupas turnīra tabulā ir izveidojusies tāda situācija, ka viss vairs nav atkarīgs tikai no mums pašiem. Grupas līdere ir Jaroslavļas “Shinnik”, kurai ir četri punkti, tāpēc no sākuma rīdziniekiem, lai izcīnītu pirmo vietu grupā, no sākuma jācer, ka šodien “Shinnik” zaudēs pret Maskavas “Chertanovo”. Šai Krievijas komandai šobrīd divās spēlēs ir tikai viens punkts. Otrais nosacījums – pašiem vajadzīga uzvara pret “Tyumen”, kas līdz šim guvusi divus neizšķirtus.

“Tyumen” sezonas pirmo pusi Krievijas FNL līgā jeb pēc spēka otrajā spēcīgākajā valsts čempionātā aizvadīja visai pieticīgi. Komanda 24 spēlēs izcīnījusi piecas uzvaras, deviņas reizes spēlējusi neizšķirti, piedzīvojusi desmit zaudējumus un ar 24 punktiem atrodas 18. vietā 20 komandu konkurencē. FNL līgā pēdējās četras vietas ieguvušās komandas izkrīt līgu zemāk. 15. pozīcija “Tyumen” ir četru punktu attālumā.

Mača sākums šovakar pulksten 18:15! Video tiešraidi arī šajā reizē īsi pirms spēles sākuma publicēsim šī raksta ietvaros.

 

 

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?