Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Lieliskas ziņas! Latvijas čempione “Riga” FC saņēmusi oficiālu UEFA apstiprinājumu, ka atbildes spēli Eiropas līgas play-off kārtā pret dāņu “Kobenhavn” varēsim aizvadīt Skonto stadionā! Sarīkosim kaut ko vēl Latvijā neredzētu!

“Riga” FC Skonto stadionā aizvadīja UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas 1. kārtu un Eiropas līgas kvalifikācijas 2. kārtu. 3. kārtas spēles Skonto stadionā vairāku prasību dēļ aizvadīt vairs nevar. “Riga” FC cīnījās, lai arī pret Helsinku HJK aizvadītu spēli Skonto stadionā, taču somi pret to iebilda, kā rezultātā spēle notika Daugavas stadionā Rīgā, kur komandas izspēlēja 1:1 neizšķirtu, pēc kā rīdzinieki viesos izrāva 2:2 un izslēdza somus no turnīra.

Tagad esam nonākuši vienu soli no Eiropas līgas grupu turnīra. Rīdzinieku pretinieki būs Dānijas čempioni “Kobenhavn”. Ar šo komandu vienošanos par spēles aizvadīšanu Skonto stadionā, ja tāda cīņa notiks, panācām jau iepriekš, bet vēl bija jāsaņem akcepts no UEFA. Iesniedzām visus nepieciešamos dokumentus, lai lūgtu UEFA izņēmuma gadījumā atbildes spēli aizvadīt Skonto stadionā.

Šodien saņēmām oficiālu atbildi no UEFA, ka organizācija ir pieņēmusi lēmumu izņēmuma gadījumā ļaut “Riga” FC atbildes spēli pret “Kobenhavn” rīkot Skonto stadionā. 29. augustā spēle sāksies pulksten 19:45. Tuvākajās dienās “Biļešu Serviss” kasēs sāksim biļešu tirdzniecību uz šo spēli.

Eiropas līgas “play-off” kārtas pirmā spēle starp Dānijas čempioni “Kobenhavn” un Latvijas čempioni “Riga” FC notiks 22. augustā “Telia Parken” stadionā. Mača sākums pulksten 20:45.

 

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?