“Astana” futbolisti divreiz pārspēja Robertu Ozolu

28.01.2017. / Preses dienests

Ar zaudējumu pret UEFA Eiropas līgas grupas kārtas dalībnieku „Astanu” Vladimira Volčeka vienība noslēdza Dubaijas pārbaudes spēļu ciklu. Jau pirmdien „lauvas” atgriežas Rīgā, kur turpinās gatavošanos sezonai.

Dubaijas piepilsēta Džebelalī rīdziniekiem pretī stājās trīskārtējais Kazahstānas čempions. Stanimira Stoilova komanda, kura pirms gada piedalījās Čempionu līgas pamatturnīrā, apstiprināja savu klasi, katrā no puslaikiem pa reizēm pārspējot Robertu Ozolu un viņa aizsardzību. Rezultāts tika atklāts pēc tam, kad savā soda laukumā neveiksmīgi nospēlēja Antons Kurakins: no mūsu aizsarga bumba atleca pie Romana Murtazajeva, kurš ar vienu pieskārienu pārspēja Ozolu.

Volčeka komanda bija spiesta vairāk aizsargāties, taču vienā no uzbrukumiem Andrejs Kovaļovs neizmantoja labu iespēju izlīdzināt rezultātu. No pirmā puslaika notikumiem noteikti vērts atzīmēt arī Valērija Šabalas debiju, kurš pēc 30 nospēlētām minūtēm nomainīja kolēģi Činonso Okonkvo.

Otro puslaiku “lauvas” iesāka krietni aktīvāk. Lielisko izdevību izlīdzināt rezultātu neizmantoja Armands Pētersons, bet nedaudz vēlāk Nenads Eričs, laicīgi izskrienot no vārtiem, paspēja nobloķēt Šabalas sitienu. Vienā no epizodēm „Riga FC” no otrā ielaistā gola glāba Gabonas aizsargs Henrī Ndongs, kurš uz līnijas piesedza Ozolu. Tomēr tuvāk spēles izskaņai „Astana” palielināja rezultātu. No laba flanga bumba tika nogādāta rīdzinieku soda laukumā, kur pēc partneru meistarīgas saspēles albānim Azdrenam Lulaku atlika vien trāpīt pa tukšiem vārtiem – 0:2.

Svētdien „lauvas” aizvadīs atjaunošanas treniņus, bet pirmdien atgriezīsies Latvijā. Tuvāka laikā sekos arī treneru štāba lēmums par pārbaudāmajiem leģionāriem.