Oļegs Laizāns. Foto: LFF

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā šobrīd iestājusies pauze, kas saistīta ar izlašu spēlēm. Latvijas nacionālajā izlasē iekļauti divi ”Riga” FC futbolisti, bet U21 komandā – trīs. Pārējā komandas daļa tikmēr devusies uz treniņnometni Pērnavā. 

Latvijas valstsvienība nepiedzīvo tos labākos laikus un šobrīd FIFA rangā noslīdējusi uz 148. vietu. Jāpiebilst gan, ka arī pēdējo spēļu kalendārs nebija pateicīgs, lai izcīnītu daudzas uzvaras, kā rezultātā kritums rangā pat bija gaidāms. Tagad mūsējiem priekšā ir divas ļoti atbildīgas spēles – pret Fēru salām un Andoru.

Līdzīgi kā iepriekš arī šoreiz no ”Riga” FC nacionālajā izlasē iekļauti divi futbolisti – centra aizsargs un kapteinis Kaspars Gorkšs, kā arī centra pussargs Oļegs Laizāns. Kaspars izlasē nospēlējis jau 86 spēles, kas ir lielākais spēļu skaits starp izlases futbolistiem. Gorkša rēķinā arī pieci gūti vārti. Oļegam izlasē 42 spēles, bet pagaidām nav izdevies tikt pie uzvarām. Savukārt par vārtsargu gatavību rūpēsies ”Riga” FC treneris Andrejs Piedels.

7. oktobri izlase viesos spēlēs ar Fēru salām, bet 10. oktobrī savā laukumā Skonto stadionā paredzēta tikšanās ar Andoru. Diemžēl šobrīd Latvija ir pēdējā vietā grupā ar trim izcīnītiem punktiem astoņās spēlēs. Andora iekrājusi četrus punktus, bet Fēru salas – astoņus. Novēlam Latvijas valstsvienībai divas uzvaras un veiksmīgu Pasaules kausa izcīņas atlases cikla noslēgumu.

Latvijas U21 izlasi šajā laikā pārstāvēs trīs ”Riga” futbolisti – vārtsargs Vladislavs Kurakins, aizsargs Viktors Litvinskis un pussargs Ņikita Juhņevičs. Vladislavs ir pieredzes bagātākais U21 futbolists ar 20 aizvadītām spēlēm. Viktoram U21 izlasē 17 spēles, bet Ņikita vēl gaida savu debiju. U21 izlasē iekļauts arī Antonijs Černomordijs, kurš uz īres tiesībām šobrīd pārstāv Kipras augstākās līgas klubu ”Pafos” FC. 6. oktobrī komanda spēlēs viesos pret Nīderlandi, savukārt 10. oktobrī Liepājā paredzēta cīņa ar Skotiju.

Savukārt pārējais ”Riga” FC kolektīvs otrdien devās uz Igaunijas pilsētu Pērnavu, kur līdzīgi kā iepriekšējās pauzes laikā aizvadīs nedēļu garu treniņnometni, kuras ietvaros 8. oktobrī nospēlēsim pārbaudes maču pret vietējo Pērnavas komandu.

E-pasts: [email protected]                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?