Darko Lemajičs. Foto: Zigismunds Zālmanis (Riga FC)

Pēc divām pārbaudes spēlēm un treniņiem mūsu sadarbības partneru Kipras augstākās līgas klubā ”Paphos” FC pelnītā atvaļinājumā dosies arī Minori Sato, Darko Lemajičs, Milans Vušurovičs un Bogdans Vaščuks, kamēr ”Riga” FC treneris Ivans Visockis Kiprā uzkavēsies ilgāk.

Visi četri futbolisti piedalījās jau pirmajā pārbaudes spēlē pret Limasolas AEL, izcīnot 5:2 uzvaru ”Paphos” FC kreklā. Minori izcēlās ar vārtu guvumu, bet Darko uzvarēja daudzas divcīņas, kā arī sarūpēja savai komandai iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu. Savainojumā diemžēl iedzīvojās Bogdans Vaščuks.

Vakar ”Paphos” FC aizvadīja otro spēli šajā pārbaudes turnīrā, tiekoties ar Krievijas Premjerlīgas komandu no Ufas un piedzīvoja zaudējumu ar 0:3. Lemajičs un Sato spēlē iesaistījās otrajā puslaikā. Darko tika pie dažām vārtu gūšanas iespējām, kuras gan nespēja realizēt. Savukārt Sato spēlēja sev ierastā stilā, organizējot komandas saspēli un veicot vairākas saasinošās piespēles.

12. novembrī futbolisti devās pelnītā atvaļinājumā. Kipras klubs vēlas, lai Darko un Minori atgrieztos ”Paphos” FC sastāvā 12. decembrī, kur turpinās gatavoties šī Kipras kluba sastāvā un, iespējams, vēlāk arī oficiāli pievienosies ”Paphos”.

Uz mājām nav devies ”Riga” FC treneris Ivans Visockis, kurš šobrīd pievienosies Kipras kluba treneru korpusam, lai gūtu jaunu pieredzi un zināšanas. Visockis ”Riga” FC sagaidīs jau Pafosā, kur rīdziniekiem janvāra sākumā paredzēta pirmā treniņnometne pirms 2018. gada sezonas.

E-pasts: info@rigafc.lv                                  Fakss: +371 67869000

 

Riga Football Club ©2020

Log in with your credentials

Forgot your details?